تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی برابر پگاه گیلان عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره جام حذفی باشگاههای کشور را....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقلال قهرمان جام حذفی شد

استقلال آسیایی شد

تیم فوتبال استقلال تهران با پیروزی برابر پگاه گیلان عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره جام حذفی باشگاههای کشور را به خود اختصاص داد.

به نقل از مهر، دیدار برگشت فینال بیست و یکمین دوره رقابتهای فوتبال حذفی باشگاههای کشور از ساعت 17 روز دوشنبه به قضاوت هدایت الله ممبینی و حضور بیش از 85 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در نهایت تیم فوتبال استقلال با برتری 3 بر صفر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

در این دیدار تیم فوتبال استقلال در دقیقه 15 توسط مهدی امیر آبادی گل برتری خود را به ثمر رساند و این نتیجه تا پایان 90 دقیقه باقی ماند. در اولین نیمه وقت های اضافه استقلال کار را تمام کرد و در دقیقه 95 توسط مجتبی جباری و دقیقه 100 توسط آرش برهانی دروازه تیم فوتبال پگاه را باز کرد تا در مجموع دیدارهای رفت و برگشت با برتری 4 بر یک عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

همچنین در دقایق پایانی وقت دوم اضافه امیر حسین صادقی با دریافت کارت زرد دوم از داور مسابقه از زمین اخراج شد.

علیرضا منصوریان هافبک شماره 10 استقلال هم در روزی باشکوه و در میان تشویق شدید هواداران استقلال با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این خداحافظی با قهرمانی استقلال و مراسم اهدای جام قهرمانی همراه شد.

پگاه گیلان نیز هر چند نتوانست عنوان قهرمانی جام حذفی را از آن خود کند اما نماینده شایسته ای برای فوتبال شمال بود و توانست برای نخستین بار به این رده از مسابقات راه پیدا کند.

فتح الله زاده: دست تک تک هواداران استقلال را می بوسم

استقلال آسیایی شد

مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید کرد: ماندن یا رفتنم از استقلال به تصمیم آقای زریبافان به عنوان رئیس مجمع عمومی باشگاه استقلال بستگی دارد.

به نقل از مهر، علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از پایان جشن قهرمانی این تیم در جام حذفی در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود : ادامه همکاری ام به عنوان مدیر عامل استقلال به نظر رئیس مجمع باشگاه بستگی دارد و آقای رزیبافان در این زمینه تصمیم گیرنده نهایی خواهند بود.

فتح الله زاده اضافه کرد: این هفته جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برگزار خواهد شد و وضعیت مدیریت باشگاه برای فصل آینده مشخص می شود.

مدیر عامل باشگاه استقلال ضمن تبریک قهرمانی این تیم به تمامی هواداران باشگاه استقلال در سراسر کشور گفت : بسیار خوشحالم که استقلال امسال را با قهرمانی به پایان برد. ما در طول فصل نقطه ضعف زیادی داشتیم ولی هرگز سابقه نداشته برای تیمی که در لیگ رده 13 را بدست آورده این تعداد تماشاگر به ورزشگاه بیاید و از تیم حمایت کند. به نظر من این قهرمانی متعلق به مردم و هواداران است و من دست تک تک آنها را می بوسم.

وی با بیان اینکه امیر قلعه نویی تاثیر بسزایی در قهرمانی استقلال داشت گفت: قلعه نویی از نظر روحی و ایجاد انگیزه در بین بازیکنان نقش بسزایی داشت . البته او مثل یک دونده دوی امدادی عمل کرد و زحمات فیروز کریمی و ناصر حجازی را به ثمر رساند و این دو مربی صاحب نام نیز در قهرمانی استقلال سهم داشتند.

فتح الله زاده در پایان در مورد ادامه همکاری امیر قلعه نویی با استقلال گفت: قلعه نویی بطور قطع سرمربی فصل آینده استقلال خواهد بود و او برنامه هایش را برای جذب بازیکنان و آماده سازی پیش از شروع فصل را ارائه کرده است.

منصوریان: هیچوقت مقابل استقلال قرار نمی گیرم

استقلال آسیایی شد

هافبک با تجربه تیم فوتبال استقلال پس از خداحافظی از دنیای فوتبال گفت: هواداران استقلال مرا به علیرضا منصوریان تبدیل کردند و همیشه مدیون آنها خواهم ماند.

به نقل از مهر، علیرضا منصوریان که در روز قهرمانی استقلال برای همیشه از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، پس از حضور در مراسم جشن قهرمانی این تیم گفت: از همه هواداران استقلال که در طول این سالها با حمایت هایشان مرا به علیرضا منصوریان تبدیل کردند تشکر می کنم.

کاپیتان باتجربه استقلال گفت: هر چه دارم از تیم فوتبال استقلال است و هواداران این تیم مطمئن باشند هیچگاه مقابل استقلال قرار نمی گیرم و اگر هم روزی به تیم دیگری بروم و مربیگری کنم روی نیمکت مقابل استقلال نخواهم نشست.

جشن قهرمانی استقلال تحت تاثیر فوت پدر جباری

استقلال آسیایی شد

مجتبی جباری که در دیدار روز دوشنبه استقلال برابر پگاه گیلان یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و گل دوم این تیم را نیز به ثمر رساند، در پایان این دیدار در جریان مرگ پدر خود قرار گرفت.

البته پدر جباری ظهر روز گذشته درگذشت اما مسئولان تیم استقلال در پایان مراسم برگزاری جشن قهرمانی این تیم از بیماری پدرش خبر دادند و این بازیکن را به همراه علیرضا منصوریان که در جریان ماجرا قرار داشت به منزل پدری اش فرستادند. بازیکنان و مسئولان تیم فوتبال استقلال نیز پس از خارج شدن از ورزشگاه با یک دستگاه اتوبوس راهی منزل جباری شدند.