سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
الفضل (ع) دارم بخش خبری سایت حضرت ابوالفضل گفتگویی با قهرمان آذربایجانی جهان ترتیب داده و حسین رضازاده هم در پاسخ به این سایت نكات جالبی پیرامون توسلاتش به وجود مبارك حضرت ابوالفضل العباس بیان كرده است. شرح این گفتگو در سایت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رضا زاده:

همه چیزم را از آقاحضرت ابوالفضل (ع) دارم

بخش خبری سایت حضرت ابوالفضل گفتگویی با قهرمان آذربایجانی جهان ترتیب داده و حسین رضازاده هم در پاسخ به این سایت نكات جالبی پیرامون توسلاتش به وجود مبارك حضرت ابوالفضل العباس بیان كرده است.

شرح این گفتگو در سایت حضرت ابوالفضل به این شرح آمده است؛

قهرمان شیرین زبان آذربایجانی همه افتخارات خودش را نتیجه توسل به دامن حضرت ابوالفضل العباس(ع) می داند.

حسین رضازاده جوان بیست و پنج ساله اردبیلی قوی ترین مرد جهان است و هنوز هیچ انسانی روی كره خاكی نتوانسته ركورد او را بزند. این افتخار بزرگ برای او و تاریخ ورزش ایران با مدد مولای همه جوانمردان و علمداران عالم به دست آمده و رضازاده هم شكر گذار درگاه كرم آقا ابوالفضل است.

جوان اردبیلی ارتباط چندانی با رایانه و سایت های اینترنتی ندارد و بیشتر به دنبال تمرین و آماده سازی برای حضور در المپیك است

،‌اما از شنیدن خبر افتتاح سایت اختصاصی مولا از خوشحالی در پوست نمی گنجید.

رضازاده در گفتگو با سایت حضرت اباالفضل العباس (ع) ابتدا افتتاح این سایت را به همه دست اندركاران آن و همچنین به حضور همه شیعیان آقا امیرالمومنین تبریك گفت و در ادامه حرف هایش را اینگونه آغاز كرد؛ در مورد مولایم كه همه هست و نیستم را از او دارم نمی دانم چگونه باید حرف بزنم اما همه می دانند كه افتخار قهرمانی جهان را با عنایت خاصه مولا دارم.

از بچگی ارادت خاصی به حضور آقا داشتم خصوصا با توجه به آنكه قرار بود اسم من هم ابوالفضل باشد اما به هر حال نام مقدس حسین برایم انتخاب شد و حالا اسم تنها فرزندم را به نام مقدس آقا گذاشته ام و به وجود این فرزند خصوصا با اسم اربابمان افتخار می كنم.

رضازاده در مورد افتخاراتی كه با عنایت حضرت عباس به دست آورده است گفت: در المپیك چهره چندان شناخته شده ای نبودم و می دانستم كار بسیار سختی در پیش دارم اما به یاری آقا امیدوار بودم. وقتی آن وزنه را با نام مقدس حضرت بالای سر بردم و قهرمان جهان شدم شایعاتی در مورد آن كلمه درست شد.

من گفتم یا ابوالفضل و خبرنگاران خارجی می گفتند رضازاده ورد جادو خوانده و با جادوگری قهرمان شده است!

از من همین سوال را پرسیدند و از شنیدن جواب من خیلی خوششان آمد. من گفتم ما ایرانی ها یك آقایی داریم كه به او می گوییم باب الحوائج ، یعنی هر چه از او می خواهیم اگر از ته دل بخواهیم می دهد. نام دیگر ایشان ابوالفضل است و من هم او را صدا

زدم.

خبرنگاران خارجی از من آدرس این آقا را می خواستند تا بروند و از او حاجت بگیرند.

رضازاده با افتخار از قهرمانی در رقابت های جهانی یاد می كند و می گوید: نام مقدس آقا را روی پیراهنم نوشتم و وزنه را بالای سر بردم تا باز هم به كمك مولا افتخار دیگری به دست آورم انشاءالله در المپیك هم آقا كمك می كنند تا دل مردم را شاد كنم.

رضازاده به همراه ابوالفضل چندماهه اش به زودی به عنوان یكی از خدام آقا در سایت ثبت نام خواهد كرد.

www.Abalfazl.com

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین