وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
وحید هاشمیان لژیونر مؤفق كشورمان در گفتگویی تلفنی به بخش ورزش تبیان گفت: خوشحالم كه توانستم یكدوره خوب و تقریباً مؤفق را در بوخوم سپری كنم و بتوانم برای كشورم سفیر خوبی باشم. فردا به مونیخ می روم تا كارهای اولیه از جمله وض...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هاشمیان در گفتگوی اختصاصی با تبیان


وحید هاشمیان لژیونر مؤفق كشورمان در گفتگویی تلفنی به بخش ورزش تبیان گفت: خوشحالم كه توانستم یكدوره خوب و تقریباً مؤفق را در بوخوم سپری كنم و بتوانم برای كشورم سفیر خوبی باشم.

فردا به مونیخ می روم تا كارهای اولیه از جمله وضعیت مسكن و ماشینم را مشخص كنم و فكر كنم از اول جولای تمریناتم با بایرن را آغاز كنم.

هاشمیان در ادامه اظهار داشت: به موقع ثابت می كنم كه ایران را خیلی بیشتر از آن چیزی كه همگان فكر می كنند دوست دارم و افتخار می كنم كه ایرانی هستم و ان شاالله با توكل و كمك خدا در بایرن هم گامی جدید خواهم برداشت تا باز فوتبال ایران از دریچه ای دیگر معرفی شود.

هاشمیان در پایان تصریح كرد: بزودی در ظرف 10 الی 14 روز دیگر به ایران می آیم و بیشتر در خدمتتان خواهم بود. در ضمن سایت شخصی خودم هم در حال راه اندازی است و فقط مقداری از كارهای ترجمه آن باقی مانده كه بزودی حل می شود و حتماً آدرس آنرا در اختیار شما و كاربران عزیز سایت تبیان قرار خواهم داد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین