تبیان، دستیار زندگی
همه می دانند که تفاوت های بسیاری بین زنان و مردان وجود دارد. این تفاوت ها، در زمینه های گسترده ای نظیر اختلافات جسمی (شکل بدن و نوع صدا)، فیزیولوژیکی ( تولید مثل و ...) ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :


روحیه شما، به عنوان یک مرد یا زن چگونه است؟

همه می دانند که تفاوت های بسیاری بین زنان و مردان وجود دارد. این تفاوت ها، در زمینه های گسترده ای نظیر اختلافات جسمی (شکل بدن و نوع صدا)، فیزیولوژیکی ( تولید مثل و ...) و حتی در مورد نقش اجتماعی قابل مشاهده است. به طور کلی، این دو گروه از نظر خصوصیات شخصیتی نیز متفاوتند و همین نکته آخر، در این تست مورد بررسی قرار می گیرد.

به طور کلی ،  وقتی که از شخصی با قدرت زیاد صحبت می کنیم ، منظور ما یک مرد است، و متقابلاً وقتی شخصیتی ظریف و لطیف را مطرح می کنیم، شخص مورد نظرمان بیشتر یک زن است. اما واقعیت، چیزی بسیار دقیق تر است. در حقیقت، تفاوتهای شخصیتی مردان و زنان را نمی توان به طور کامل به دو گروه تقسیم کرد و قسمتی را کاملاً مربوط به مردان و قسمت دیگر را خاص زنان دانست . در شخصیت هر مرد هر اندازه که نیروی مردانگی او قوی باشد، باز هم رگه هایی از برخی خصایص زنانه وجود دارد، و برعکس .

البته، این مسئله کاملاً طبیعی است و بدون شک، این آثار زنانه باید در مردها کاملاً ضعیف بماند؛ و همین طور، در زنان، رگه های مردانه باید در حداقل خود قرار گیرد. هدف تست ارائه شده در ین قسمت، مشخص کردن درصد تعلق شما به یکی از این دو گروه است.

در برابر سؤال، یکی از پاسخ های "الف" یا " را که بیشتر با طرز فکرشما تناسب دارد انتخاب کنید.

برای شروع تست جنسیت خود را انتخاب کنید

مرد      زن

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.