وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ال الكاظمی مدیر و رئیس باشگاه العربی كویت دیروز بعد از ظهر  در حین تمرین تیمش در ورزشگاهنقش جهان اصفهان به خبرنگار اعزامی تبیان گفت : از اینكه در ایران و اصفهان هستیم احساس غربت نمی كنیم و اینجا هم برای ما مثل كویت است ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئیس العربی كویت : اصفهان مثل كویت است

جمال الكاظمی مدیر و رئیس باشگاه العربی كویت دیروز بعد از ظهر  در حین تمرین تیمش در ورزشگاهنقش جهان اصفهان به خبرنگار اعزامی تبیان گفت :

از اینكه در ایران و اصفهان هستیم احساس غربت نمی كنیم و اینجا هم برای ما مثل كویت است .

ما از هم اكنون می دانیم كه تیم الاتحاد عربستان در مقابل حریف ازبكش به پیروزی خواهد رسید و این را دخیل به بازی  خود با سپاهان نمی دانیم .

ما در بازی رفت  با مدیران سپاهان تفاهم نامه ای به منظور همكاری بیشتر بین دو باشگاه تنظیم كرده وحالا آنرا امضا می كنیم تا از این پس در زمینه های  اردوهای تداركاتی و بازی های دوستانه با هم باشگاه سپاهان در تقابل باشیم .

الكاظمی مدیر كویتی العربی در ادامه افزود : مسائل و جنجالهای بوجود آمده مبنی بر نیامدن  و انصراف  تیم ما از دیدار سپاهان  كاملاٌ از سوی مطبوعات و روزنامه های كویت مطرح شد و ما ثابت كردیم كه اصلاٌ چنین  قصد و نیتی نداشته و نداریم و امیدواریم این بازی كه حكم یك بازی دوستانه را برای ما دارد عاقبت و پایان خوبی داشته باشد .

مدیر باشگاه العربی در قسمتی دیگر از سخنانش اظهار داشت : ما 2 بازیكن خارجی داریم كه یكی از سوریه است و دیگری از ساحل عاج و در ضمن در این سفر 7 بازیكن اصلی خود را بنا به دلایل  درسی و امتحاناتشان در اختیار نداریم و به همین دلیل قصد داریم با میدان دادن به جوانان و بازیكنان تیم امیدمان به آنها میدان بدهیم و آنها را دارای تجربه كنیم .

كاظمی: صعود دور از دسترس نیست

فرهاد كاظمی  سرمربی سپاهان در خصوص  بازی تیمش در مقابل نماینده كویت به خبرنگار اعزامی تبیان گفت :  ما هم امید داریم  و هم شانس پس صعود سپاهان با خواست خدا  دور از دسترس نیست چرا كه ما تیمی داریم كه موقعیت خطرناك و گل زیاد روی دروازه حریفش ایجاد می كند كه این حركت خود می تواند برای ما مفید واقع شود و انشا ا.. با زدن گلهای زیاد از این گروه صعود كنیم .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین