سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
"سوئیپر"، پست جدید علی كریمی باشگاه های عربستان و قطر او را می خواهند اما كریمی همچنان در امارات می درخشد. علی كریمی مهاجم نامدار و تكنیكی فوتبال ایران افشا كرده است كه باشگاه هایی در قطر و عربستان خواستار وی شده ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارشی از وضعیت علی كریمی

"سوئیپر"، پست جدید علی كریمی

باشگاه های عربستان و قطر او را می خواهند اما كریمی همچنان در امارات می درخشد.

علی كریمی مهاجم نامدار و تكنیكی فوتبال ایران افشا كرده است كه باشگاه هایی در قطر و عربستان خواستار وی شده اند.

من می دانم كه الاهلی امارات مانع رفتن من خواهد شد و به همین خاطر فعلاً فقط به مرحله بعد لیگ امارات فكر می كنم و به انتظار این رقابت ها می نشینم و با سران الاهلی راجع به شرایط موجود صحبت می كنیم."

كریمی اضافه می كند:" من اینجا زندگی راحتی دارم و به كشور و خانواه خود نیز نزدیكم. امارات نیز كشور مناسبی است و هواداران الاهلی با من برخورد خوبی داشته اند." گفتنی است الاهلی با بازی كریمی موفق شده است در مرحله سوم پلی آف لیگ امارات با نتیجه 2-3 بر الشباب پیروز شود. این تیم حالا با 6 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و هر چند 3 امتیاز از العین كمتر دارد اما 3 پوئن از الشباب بیشتر اندوخته است.

در نیمه اول الشباب با استفاده از اشتباه بزرگی از سوی دروازه بان الاهلی0-1 از این تیم پیش افتاد اما الاهلی در وقت تلف شده نیمه اول بازی را به تساوی كشاند. این گل با همكاری كریمی و متروویچ پایه گذاری شد و با اعلام پنالتی از سوی داور با ضربه عبدل عزیز در دروازه حریف نشست. در نیمه دوم الشباب خوب كار كرد اما كریمی دوباره درخشید و یك گل زیبا زد و یك گل هم ساخت و به این ترتیب گل دوم الشباب كه در وقت تلف شده به دست آمد پیروزی را از الاهلی نگرفت.

در تمام این اوقات آنچه بیشتر جلب نظر می كرد بازی فنی و زیبای كریمی بود. نكته عجیب بازی، رفتن كریمی به پست سوئیپر در پست دفاع بود. او پس از جلوافتادن الاهلی در نیمه اول به پست دفاع نقل مكان كرد اما در نیمه دوم و هنگامی كه اختلاف دو تیم كم شده بود یك هجوم دیگر از او و سپس گل زیبایش همه چیز را به نفع الاهلی به اتمام رساند. او در بازی با الوصل هم هنگامی كه از حریف جلو افتادند به دفاع رفت. او در بازی با الوصل دوگل به تنهایی به ثمر رساند و الهلی در آن بازی 2-3 به پیروزی رسید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین