سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
عبدالرضا میراعلمی، فرنگی‌كار وزن 60 كیلوگرم كشور از دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به دیوان عدالت اداری شكایت كرده...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکایت از علیمرادی برای اعاده حیثیت

لیگ کشتی و شکست بزرگان

عبدالرضا میراعلمی، فرنگی‌كار وزن 60 كیلوگرم كشور از دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به دیوان عدالت اداری شكایت كرده است.

به نقل از ایسنا، فرنگی‌كار وزن 60 كیلوگرم كه در زمستان 85 در اردوی تیم ملی حضور داشت، پیش از اعزام به جام جهانی از سوی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، دوپینگی نامیده شد تا از اردو اخراج شود و شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهد اما، پس از این ماجرا اعلام شد كه وی اشتباها دوپینگی معرفی شده است.

عبدالرضا میراعلمی اظهاركرد: از "علیمرادی" دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به دیوان عدالت اداری شكایت كرده‌ام و فكر می‌كنم در همین ماه باید توضیحات لازم را ارایه كند. مدیر و سرمربی تیم ملی هم كه فقط تنها با یك تلفن من را اخراج كردند، باید برای پاره‌ای از توضیحات حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: برای اعاده حیثیت دست به این كار زده‌ام و اگر از اینجا جواب نگیرم به مراجع دیگر شكایت خواهم كرد. در آن زمان خسارت روحی - روانی شدیدی به من وارد شد كه حتی نتوانسته‌ام با گذشت یك سال هنوز خود را پیدا كنم. علاوه بر این كه به جز خودم، به خانواده و مربی‌ام نیز لطمه شدیدی وارد شد. مربی‌ام "یوسفی افشار" نیز زیر سوال رفته بود و مرا از باشگاه اخراج كرد.

میراعلمی گفت: در آن زمان دو هفته خواب نداشتم چون كاری نكرده بودم و فكرم به جایی نمی‌رسید. از خودم اطمینان داشتم و سفت و سخت این موضوع را پیگیری كردم.

وی در پایان گفت: پس از آن ماجرا هیچ عذرخواهی از من نشد در حالی كه در روزنامه‌ها آبروی مرا بردند. به همین دلیل پیگیر موضوع هستم تا اعاده حیثیت كنم.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x