سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فیلم تلویزیونی «بچه‌های كوچه دوازدهم» به كارگردانی «شاپور قریب» برای پخش از شبكه اول سیما ساخته می‌شود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شاپور قریب ، بچه‌ ای از كوچه دوازدهم

شاپور قریب

فیلم تلویزیونی «بچه‌های كوچه دوازدهم» به كارگردانی «شاپور قریب» برای پخش از شبكه اول سیما ساخته می‌شود.

به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی شبكه اول سیما، شاپور قریب فیلمساز پیش كسوت سینمای ایران كه چند سالی است فیلمی را جلوی دوربین نبرده، در تازه‌ترین فعالیت هنری خود تله فیلم «بچه‌های كوچه دوازدهم» را برای شبكه یك سیما كارگردانی می‌كند.

بنابر این گزارش، این تله فیلم كه به مناسبت پخش در نیمه شعبان ساخته می شود از 20 فروردین ماه در تهران كلید خورده و روایت داستان حاج آقا حقیقت است كه به بچه‌های دو كوچه اعلام می كند هر كوچه‌ای كه در نیمه شعبان بهتر تزئین شود، پچه‌های آن برنده استفاده از یك باشگاه فوتبال می‌شوند. بچه‌ها به این بهانه به رقابتی می‌پردازند كه ماجراهایی را شكل می‌دهد تا آنها به ماهیت نیمه شعبان بیشتر پی‌ببرند.

در آخرین ساخته شاپور قریب بازیگرانی چون سید جوادهاشمی، آتش تقی پور، حمید مهین دوست، كبری فرخی و پروین سلیمانی جلو دوربین پیروز جابری می‌روند.

براساس برنامه ریزی‌های انجام شده كار تصویربرداری این فیلم تا دو هفته آینده در لوكیشن‌های خیابان بهار و كوچه‌های اطراف خاقانی به پایان خواهد رسید تا با انجام مراحل نهایی، كار برای پخش در نیمه شعبان آماده شود.

این تله فیلم را شاپور قریب بر اساس نوشته‌ای از بیژن شیرمرز، محمد سلطانی و امیر كاوه آهنجان كارگردانی می‌كند. تله فیلم بچه‌های كوچه دوازدهم را «سید محسن طباطبائی‌پور» به سفارش گروه فیلم و سریال شبكه یك سیما تهیه می‌كند.

سایر عوامل فیلم تلویزیونی «بچه‌های كوچه دوازدهم» عبارتند از: مجری طرح: بابك رضوانی، صدابردار: رضا روستازاده، طراح صحنه و لباس: امیربنایی، طراح گریم: پدرام زرگری، منشی صحنه: مژگان تمجیدی، دستیار كارگردان: حامد وحید، مدیر تداركات: مهدی جمشیدی، تدوین: بابك رضوانی و موسیقی:علیرضا صالحی.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x