وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم فوتبال استقلال كه سابقه زیاد خوبی در جام حذفی ندارد در مریوان توانست گام نخست را با پیروزی بردارد. البته استقلالی ها یكبار در سال 81 با غلبه بر فجر قهرمان جام حذفی شدند و حالا در كورسی مجدد قصد دارند این مهم را در سال ج...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقلال با 2 گل در مریوان

تیم فوتبال استقلال كه سابقه زیاد خوبی در جام حذفی ندارد در مریوان توانست گام نخست را با پیروزی بردارد. البته استقلالی ها یكبار در سال 81 با غلبه بر فجر قهرمان جام حذفی شدند و حالا در كورسی مجدد قصد دارند این مهم را در سال جاری تكرار كنند.

هجوم تماشاگران از ساعت 9 صبح

تماشاگران مریوانی و شهرهای اطراف از صبح زود ساعت 9 در ورزشگاه زاگرس حاضر شدند و بیشتر به تشویق تیم میهمان پرداختند، با وجود پخش از طریق رادیو محلی باز هم شوق دیدن ستاره های آبی عده زیادی( بیش از 15 هزار نفر) را به ورزشگاه كشانده بود.

مریوان به تهران می آید؟

تیم استقلال در این دیدار45 دقیقه برای زدن گل اول عاجز نشان داد و در آخرین ثانیه های پایانی نیمه نخست فرزاد مجیدی توانست گل نخست را به نام خود ثبت كند. نیمه نخست با همین گل به پایان رسید و با آغاز نیمه دوم این استقلال بود كه از جناحین حمله می كرد اما باز هم برای رسیدن به گل 41 دقیقه طول كشید تا رضا عنایتی در واپسین دقایق(86) گل دوم را به ثمر برساند. این نخستین برد آبی ها در جام حذفی بود و بازی برگشت این دو تیم روز جمعه 25 اردیبهشت در تهران ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. با توجه به نتیجه بازی رفت و بضاعت مالی مریوانیها بعید نیست كه این تیم به تهران نیاید، در ارتباط با این خبر زمزمه هایی در ورزشگاه زاگرس شنیده شد.

اردو در خانه فرماندار

استقلالی ها كه با مشقت فراوان به مریوان رسیده بودند، نتوانستند هتل یا میهمانپذیر مناسبی را پیدا كنند لذا كردهای میهمان نواز منزل فرماندار را كه یك ساختمان دوبلكس بود به آبی ها هدیه كردند و جالب اینكه  بازیكنان در این سفر صبحانه، ناهار و شام را خودشان تهیه كردند و به اصطلاح پخت و پز با خودشان بود، حتی شنیدیم كه اتفاقی شبیه معجزه رخ داده و یكی از بازیكنان استقلال به همراه صحتی مسؤول سمعی و بصری باشگاه در صف خرید نان ایستاده اند!!

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین