سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همه‌ی آنچه لازم است در مورد ویروس کرونای جدید (COVID-19)، بدانید و بخوانید و بپرسید و ببینید
نرم افزار سیندرلا, نرم افزار پیشرفته محسوب می شود, که علاوه بر ترسیمات هندسی معمول امکان شبیه سازی مسائل هندسه ی نااقلیدسی را نیز دارد. نرم افزار مبتنی بر جاوا بوده و خروجی اپلت هم دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نرم افزار Cindrella

نرم افزار cindrella

نرم افزار سیندرلا, نرم افزاری پیشرفته محسوب می شود كه به كمك آن می‌توان مباحث هندسه را به صورت پویا شبیه‌سازی كرد و  مباحث هندسی را تحلیل كرد. هم‌چنین می‌توان تمرین‌هایی برای دانش‌آموزان تهیه كرد و با توجه به آن تدریس كرد. نرم افزار علاوه بر ترسیمات هندسی معمول امکان شبیه سازی مسائل هندسه‌ی نااقلیدسی را نیز دارد. می‌توان انتقال و  تبدیلات هندسی را انجام داد و حتی فراكتال‌ها را شبیه سازی كرد و ساخت. به كمك این نرم افزار می‌توان مباحث فیزیك را نیز، به عنوان مثال می‌توان پرتابه‌ها، حركت دورانی و حركت نوسانی فنر را شبیه سازی كرد. نرم افزار مبتنی بر جاوا بوده و خروجی اپلت هم دارد.

 

مدرسه اینترنتی تبیان پس از ترجمه موفقیت آمیز نرم افزار GeoGebra   با پشتیبانی دانشگاه سالزبورگ اتریش و سرپرستی مارکوس هوهن وارتر و تهیه محتوای درسی از آن،  در حال ترجمه نرم‌‏افزار  سیندرلا با همکاری موسسه  Cinderella در کشور آلمان به زبان فارسی است.

 

 

کاربران محترم  و فعالی که در زمینه ریاضیات، فیزیک و ترجمه انگلیسی به فارسی فعالیت داشته‏اند با پر کردن این فرم (کلیک کنید) و ارسال آن به آدرس  می‌توانند ما را در ترجمه این نرم افزار یاری دهند.

 

دریافت نرم افزار

سایت نرم افزار                        دریافت برنامه جاوا                 نمونه‌های ساخته شده  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین