وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ی 40 دقیقه سپاهان را تشویق كردند تیم سپاهان یكی از نمایندگان كشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، در پنجمین دیدار خود مقابل نفتچی ازبكستان با نتیجه‌ی 3 بر یك پیروز شد. تیم سپاهان اصفهان در این دیدار كه در شهر فرغانیه ازبكستان برگزا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سپاهان 3 ـ نفتچی1

تماشاگران ازبكی 40 دقیقه سپاهان را تشویق كردند

تیم سپاهان یكی از نمایندگان كشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، در پنجمین دیدار خود مقابل نفتچی ازبكستان با نتیجه‌ی 3 بر یك پیروز شد.

تیم سپاهان اصفهان در این دیدار كه در شهر فرغانیه ازبكستان برگزار می‌شد با تركیب كمیل سوسكو (دروازه‌بان)، حسن‌زاده، تاجدار، شهریاری، جابا مجیری، نویدكیا، فرشباف، سیدصالحی، سعید رمضانی، طالب‌نسب و رسول خطیبی به میدان رفت.

هم‌چنین جلال اكبری به جای شهریاری، لئون استپانیان به جای طالب‌نسب و محمود كریمی به جای رسول خطیبی در نیمه‌ی دوم بازی وارد زمین شدند.

گل‌های تیم سپاهان به وسیله‌ی فرشباف، سیدصالحی و اصغر طالب‌نسب در دقایق 30، 42 و 55 بازی وارد دروازه‌ی تیم نفتچی شد و تك گل تیم میزبان توسط امید عیسی‌اوف در دقیقه‌ی 8 دیدار به ثمر رسید.

بر اساس این گزارش، 15 هزار نفر كه این دیدار را در استادیوم شهر فرغانیه تماشا می‌كردند، از دقیقه‌ی 50 بازی شروع به تشویق تیم سپاهان كردند! چرا كه بازیكنان تیم سپاهان با انجام بازی سراسر هجومی، در مجموع 12 موقعیت گل تك به تك ایجاد كردند و دو گل آفساید توسط خطیبی و سیدصالحی به ثمر رساندند.

تیم سپاهان اصفهان با كسب این پیروزی 10 امتیازی شد و در صدر گروه خود قرار گرفت.

لازم به ذكر است كه تیم الاتحاد عربستان در مقابل العربی كویت با نتیجه 0-0 متوقف شد و امتیاز این تیم به 10 رسید .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین