تبیان، دستیار زندگی
همان گونه که همراهان سایت تبیان می‌دانند، اولین دوره مسابقه نوروزی ایران و فناوری‌های نوین در سال گذشته برگزار شد و با استقبال خوب کاربران مواجه شد. برندگان مسابقه نیز در سفری علمی به بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه ایران 1404

ایران1404

همان گونه که همراهان سایت تبیان می‌دانند، اولین دوره مسابقه نوروزی ایران و فناوری‌های نوین در سال گذشته برگزار شد و با استقبال خوب کاربران مواجه شد. برندگان مسابقه نیز در سفری علمی به بازدید از نیروگاه اتمی بوشهر اعزام شدند. و اکنون بدینوسیله اطلاعیه مسابقه نوروزی امسال تبیان در موضوع ایران پیشرفته اعلام می‌شود:

بخش دانش و فناوری با همکاری بخش ادبی و هنری موسسه تبیان برگزار می‌کند:

ایران 1404

در چشم انداز 20 ساله جمهوری اسلامی ایران می‌خوانیم:

در افق 20 ساله؛ ایران کشوری است توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی وفناوری در سطح منطقه با هویت اسلامی و انقلابی الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل.

بر همین مبنا مسابقه نوروزی امسال موسسه تبیان به فعالیت‌های هنری شما کاربران عزیز با موضوعیت ایران پیشرفته در سال 1404 اختصاص یافته است.

مواد مسابقه:

 نقاشی با موضوع ایران 1404.

• طراحی کاغذ دیواری (Wallpaper‌) با موضوع ایران 1404.

• طراحی نماهنگ ایران در سال 1404.

• طراحی قالب (Template) برای سایت و یا وبلاگ‌هایی که در حیطه ایران و فناوری فعالیت کنند.

 طراحی گرافیکی آزاد با موضویت ایران 1404 (با تاکید بر مفهوم‌گرایی)

آثار ارسالی می‌بایست ایران پیشرفته در سال 1404 در ابعاد علمی و فناوری را در اولین نگاه به ذهن متبادر کند و می‌تواند تاکیدی بر پیشرفت‌های کشور مبتنی بر نانوفناوری، زیست فناوری، فناوری اطلاعات، هوا فضا ، فناوری مرتبط با صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و فناوری هسته‌ای (تعدادی از آنها یا فقط یکی از آنها) و یا اثرات و محصولات مرتبط با آنها داشته باشد. از قوه تخیل خود استفاده کنید و هنر و تکنولوژی را پیوند بزنید!

داوری:

داوری آثار توسط کارشناسان بخش دانش و فناوری با همراهی بخش ادبی و هنری موسسه و در دو مرحله انجام می‌شود.

در مرحله اول آثار ارسالی از نظر مفهومی و ارتباط با موضوع مسابقه بررسی اولیه می‌گردند. در مرحله دوم جهت بررسی تخصصی هنری آثار از برگزیدگان مرحله اول درخواست خواهد شد تا فایل‌های اصلی کار (کدها، فایل‌های تصویری flat نشده فتوشاپ و کرل و مشابه و اصل نقاشی در هر کدام از مواد مرتبط) را جهت اطمینان از صحت کپی رایت آثار ارسال نمایند و سپس برندگان معرفی خواهند شد. آثاری که در برگیرنده مفاهیم بین رشته ای و مرتبط با چند زمینه از فناوری های مورد نظر باشند، از امتیاز ویژه برخوردار خواهند بود.

مانند رویه گذشته، جدول امتیازات کاربران و برندگان نهایی با دقت منتشر می‌شود و جوایز نفیس و در نوع خود بی نظیر برندگان تقدیم خواهد شد.

نحوه شرکت در مسابقه

آثار خود را با ایمیل و به صورت ضمیمه (Attachment) به آدرس scitech@tebyan.net  ارسال نمایید.

توضیحات مهم در مورد آثار ارسالی:

نقاشی:

فایل اسکن 1280 در 800 پیکسل نقاشی خود را به ایمیل ارسالی الصاق کنید به نحوی که امضای شما در نقاشی مشخص باشد.

طراحی کاغذ دیواری و طراحی گرافیکی آزاد:

تنها فایل تصویری flat شده خود را به ایمیل ارسالی الصاق کنید.

طراحی نماهنگ:

فایل اجرایی اثر خود را به ایمیل ارسالی الصاق کنید. در صورتیکه این کار در سیستم ایمیل شما امکان‌پذیر نیست می‌توانید فایل را در اینترنت بارگذاری کرده و لینک مربوطه را برای ما ارسال کنید.

طراحی قالب:

اثر خود را در وب سایت یا وبلاگی بارگذاری کرده و لینک مربوطه را در ایمیل ارسالی ذکر کنید.

تا 31 فروردین 1387 برای ارسال آثار خود فرصت دارید!