سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دهم ایـرانـی شد با راه‌یابی تیم والیبال پیكان به فینال رقابتهای جام باشگاههای آسیا، تكلیف جام پانزدهم مشخص شد. به گزارش ایسنا، پس از پیروزی تیم صنام مقابل نماینده قزاقستان و راه‌یابی به فینال، تیم‌های پیكان و شانگهای چین نیز ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقات والیبال جام باشگاههای آسیا؛

فینـال جـام پـانـزدهم ایـرانـی شد

با راه‌یابی تیم والیبال پیكان به فینال رقابتهای جام باشگاههای آسیا، تكلیف جام پانزدهم مشخص شد.

به گزارش ایسنا، پس از پیروزی تیم صنام مقابل نماینده قزاقستان و راه‌یابی به فینال، تیم‌های پیكان و شانگهای چین نیز برای تعیین دیگر فینالیست این رقابتها به مصاف هم رفتند كه این دیدار با نتیجه‌ی 3 بر صفر به سود تیم پیكان به پایان رسید.

مهرانپور سرمربی تیم پیكان كه با برنامه‌ریزی دقیق قبل از بازی دست سرمربی تیم شانگهای را خوانده بود با دستور كار قرار دادن سرویسهای قدرتی و همچنین بازگذاشتن دست «بهبودی» در پوشش دادن منطقه خود تا حدود زیادی توانست شرایط بازی را در اختیار بگیرد.

از سوی دیگر برخی تعویضهای اشتباه سرمربی تیم والیبال شانگهای نیز پیكان را برای رسیدن به پیروزی كمك كرد و در نهایت با نتایج 25 بر 23، 25 بر 23 و 25 بر 20 تیم پیكان به فینال رقابتهای جام باشگاههای آسیا راه پیدا كرد.

صنـام فینـالیست شد

مرحله‌ی نیمه نهایی رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های آسیا با برتری تیم صنام و فینالیست شدن این تیم آغاز شد.

تیم والیبال صنام كه در مرحله‌ی نیمه نهایی،سه شنبه در ساعت 17 در مقابل تیم والیبال قزاقستان به میدان رفت توانست با تركیب منظمی، اكبری، جزیده، تركاشوند، حسینی و منصوری با نتیجه‌ی 3 بر صفر زمین مسابقه را ترك كند.

مصطفی كارخانه سرمربی تیم والیبال صنام كه از بازی‌های گذشته مرحله‌ی مقدماتی تجربیات بسیار خوبی را كسب كرده بود، توانست با تركیبی خوب در سه گیم متوالی و با نتایج (25 بر 17)، (25 بر 21) و (25 بر 20) تیم خود را پیروز این دیدار كند.

در این دیدار تركاشوند یكی از بازیكنانی بود كه نقش مهمی را در پیروزی تیم صنام داشت.

لازم به ذكر است كه تیم والیبال صنام با این پیروزی به فینال رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های آسیا راه یافت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین