تبیان، دستیار زندگی
شت ماه 1383 داریوش ارجمند در فیلم كمدی داریوش ارجمند در آخرین فعالیت هنری خود در فیلم سینمایی «ازدواج به سبك ایرانی» ایفای نقش می كند. به گزارش خبرگزاری مهر، داریوش ارجمند كه تاكنون در مجموعه ها و فیلم های جدی به ایفای نقش پ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری 6 اردیبهشت ماه 1383

داریوش ارجمند در فیلم كمدی

داریوش ارجمند در آخرین فعالیت هنری خود در فیلم سینمایی «ازدواج به سبك ایرانی» ایفای نقش می كند.

به گزارش خبرگزاری مهر، داریوش ارجمند كه تاكنون در مجموعه ها و فیلم های جدی به ایفای نقش پرداخته است، در آخرین فعالیت هنری خود در نظر دارد به عنوان یكی از بازیگران اصلی فیلم كمدی «ازدواج به سبك ایرانی» ایفای نقش كند.

این فیلم  كه كارگردانی آن را حسن فتحی بر عهده دارد، یك اثر كمدی اجتماعی، درباره آشنایی یك ایرانی با یك فرد خارجی است . تعاملات میان این دو علاوه بر اینكه نشان دهنده سطح فرهنگی و شرایط اجتماعی افراد دو كشور متفاوت است موقعیت های طنزی را نیز خلق می كند كه حاصل عدم درك آنها از رفتارها و آداب و رسوم كشور طرف مقابل است.

متن فیلم سینمایی « ازدواج به سبك ایرانی » به وسیله مینو فرشچی و حمیدرضا حافظی به نگارش درآمده است. این اثر از اوایل اردیبهشت ماه امسال كلید خواهد خورد و شهرهای تهران، شیراز و اصفهان محل فیلمبرداری آن خواهد بود .

از دیگر عوامل این فیلم می توان به محمد آلادپوش به عنوان مدیر فیلمبرداری،  كیوان هنرمند در سمت آهنگساز و رحمت عبدالله زاده در مقام مدیر تولید اشاره كرد. طی هفته آینده سایر بازیگران این اثر به طور كامل مشخص نشده است.

حسن فتحی كارگردان مجموعه های تلویزیونی «شب دهم» و «روشن تر از خاموشی» پیش از این نیز كارگردانی فیلم های كمدی تلویزیونی «یك روز معمولی» و ... را تجربه كرده است.