وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ملی امید ششم اردیبهشت آغاز می‌شود تمرینات آماده‌سازی تیم ملی فوتبال امید كشورمان از روز یكشنبه ششم اردیبهشت ماه در محل كمپ تیم‌های ملی فوتبال پیگیری خواهد شد. تیم المپیك روز جمعه یازدهم اردیبهشت ماه در چارچوب رقابت‌های كسب س...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمرینات تیم ملی امید ششم اردیبهشت آغاز می‌شود

تمرینات آماده‌سازی تیم ملی فوتبال امید كشورمان از روز یكشنبه ششم اردیبهشت ماه در محل كمپ تیم‌های ملی فوتبال پیگیری خواهد شد.

تیم المپیك روز جمعه یازدهم اردیبهشت ماه در چارچوب رقابت‌های كسب سهمیه‌ی المپیك آتن و در گروه یك این مسابقات در ورزشگاه آزادی به مصاف مالزی خواهد رفت.

پیروزی پر گل برابر این تیم و همچنین شكست كره‌ی جنوبی مقابل چین كه روز شنبه دوازدهم اردیبهشت ماه انجام می‌شود نقشی حیاتی در صعود تیم كشورمان به المپیك ایفا خواهد كرد.

این مرحله از تمرینات با حضور ملی‌پوشانی كه در بازی برگشت با چین در اردوی تیم ملی حضور داشتند آغاز خواهد شد ضمن اینكه احتمال انجام تغییراتی جزیی نیز در تركیب بازیكنان وجود دارد.

مطابق با برنامه‌ی پیش بینی شده از سوی كادر فنی تیم ملی امید، مجموعا شش جلسه‌ تمرین پیش بینی شده است كه طی روزهای یكشنبه بعدازظهر، دوشنبه (دو جلسه)، سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه پیگیری خواهد شد.

گفتنی است پس از بازی تیم‌های پاس و استقلال تهران در روز سه شنبه هشتم اردیبهشت تمرینات تیم المپیك با تمامی بازیكنان پیگیری می‌شود.

قائم مقام باشگاه استقلال تهران:

همدل شده‌ایم تا افتخار دیگری را به ثبت برسانیم

هواداران فهیم و متعصب باشگاه با درك شرایط و غرایض عده‌ای محدود كه به دنبال ضربه زدن به ارزش‌های ذی قیمت استقلال هستند، مانع دستیابی این افراد به اهدافشان خواهند شد.

هاشم ساعدی، قائم مقام باشگاه استقلال با تاكید بر روند رو به رشد تیم استقلال تهران افزود: امروز، استقلال بیش از هر چیزی نیاز به آرامش دارد، ولی متاسفانه در چرخه‌ی دوار حاشیه‌سازی‌ها برای تیم‌های فوتبال ایران، این بار نوبت استقلال رسیده است تا عده‌ای ندانسته بدون در نظر گرفتن وجدان، مبنانی اخلاقی و حرفه‌ای راهی را در پیش گیرند كه با كش و قوس كوتاه مدت محكوم به فنا خواهند بود، چرا كه معتقدم هوشیاری هواداران مانع عملی شدن هر حاشیه‌ای با هدف ضربه زدن به این تیم خواهد شد.

وی تصریح كرد: استقلال بیش از هر زمانی، هماهنگ‌تر و همدل‌تر روند رو به رشدش را طی می‌كند و قطعا در ادامه‌ی رقابت‌ها با ارایه‌ی بازی‌های زیبا و جوانمردانه بیش از پیش حضور موفق و كارسازی خواهد داشت. چرا كه همدل شده‌ایم تا افتخار آفرینی دیگری را به سرانجام برسانیم.

ساعدی اظهار داشت: این روزها برخی آمار از جمله اینكه قرار است استقلال تهران را با 7 میلیون دلار بفروشند بیان می شود كه مدیریت باشگاه و شخص دكتر قریب از این سرمایه‌گذاری استقبال می‌كند هر چند كه تا به حال چیزی در این خصوص مطرح نشده است و حتی این كه گفته می‌شود یك و نیم میلیارد تومان اسپانسر برای استقلال وجود دارد نمی‌توانند به دلیل مشكلات قانونی با باشگاه همكاری داشته باشند.

وی با اشاره به جوسازی‌های اخیر علیه استقلال تهران از طرف رقبای ورزشی تصریح كرد: تیم استقلال با بهره‌گیری از تجربیات امیر قلعه نویی و زحمات كادر فنی و جسارت بازیكنانش در زمین بازی جواب تمام منتقدان را داده و خواهد داد ولی باید گفت كه سابقه‌ی این تیم و درك هواداران از وقایع به گونه‌ای است كه تحت هیچ شرایطی گول غوغاسالاری و جوسازی را نخواهند خورد.

ساعدی در پایان با تمجید مجدد از عملكرد كادر فنی تیم استقلال افزود: بیاییم از گذشت‌ها و ایثارها درس بگیریم و با الگوبرداری از فرهنگ عاشورایی كرامت و حرمت همه‌ی زحمت كشان ورزش را پاس بداریم و از حاشیه‌پردازی‌ها با هدف‌های مبهم دست برداریم تا آنچه كه شایسته و حق است قدرت مجال بگیرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین