سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
History Brush به شما امكان می‌دهد تا بطور انتخابی و همانطور كه در پالت History نشان داده می‌شود. تكراری از وضعیت قبلی تصویر را نقاشی كنید. History Brush به شما ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 نحوه استفاده از History Brush

History Brush به شما امكان می‌دهد تا بطور انتخابی و همانطور كه در پالت History نشان داده می‌شود. تكراری از وضعیت قبلی تصویر را نقاشی كنید. History Brush به شما امكان دسترسی به وضعیت‌های قبلی یك فایل را می‌دهد. پالت History تنها تعداد محدودی از وضعیت‌های تعیین شده در كادر General Preferences را نگه می‌دارد. هنگامیكه وضعیت‌ها را به پالت اضافه می‌كنید، می‌توانید یك وضعیت را برای حفظ آن مرحله به یك Snapshot تبدیل كنید.

  

انتخاب ابزار History Brush  

 

 نحوه استفاده از History Brush

در حالیكه فایل تصویر باز است، ابزار History Brush را از جعبه ابزار انتخاب كنید. دقت داشته باشید كه تمام وضعیتهای فایل كه در پانل History ذخیره می‌شوند، در هنگام بسته شدن فایل پاك می‌شوند. بنابراین بر روی فایلی كار كنید كه از زمان باز شدنش، روی آن تغییراتی انجام داده باشید.

 

 تعیین میزان ماتی  

 

 نحوه استفاده از History Brush

در نوار لغزنده Opacity نوار Options می‌توانید میزان شفافیت یا ماتی ضربات قلم را تعیین كنید. برای مثال كاهش مقادیر Opacity سبب شفافیت در ضربات قلم می‌شود.

  

 انتخاب یك قلم  

 

 نحوه استفاده از History Brush

یك اندازه قلم و افكت مربوطه را از منوی Brush نوار Options انتخاب كنید.

 تعیین منبع  

 

 نحوه استفاده از History Brush

برای باز كردن پالت History گزینه Window\History را انتخاب كنید. مراحل و وضعیت‌های مختلف موجود در آن را مقایسه كنید و برای قرار دادن آیكون منبع، در ستون چپ مرحله مورد نظر كلیك كنید.

 

نقاشی تصویر   

 

 نحوه استفاده از History Brush

دكمة ماوس را پایین نگه داشته و نمایشگر ماوس را روی قسمتهایی از تصویر كه می‌خواهید تغییرات انجام شده در آن لغو شود، بكشید.

 

مشاهده نتایج  

 

 نحوه استفاده از History Brush

در این مثال، تصویر بوسیله یك فیلتر تغییر یافته است. تصویر اولیه و نهایی در كنار یكدیگر نشان داده شده‌اند بطوریكه می‌توانید تفاوت‌های آنها را مشاهده كنید.

 

*توجه *

نقاشی در اصلاحات

History Brush یك ابزار قدرتمند برای تصحیح رنگ در داخل یك تصویر است. یكی از فرامین اصلاح رنگ فتوشاپ را انتخاب كرده و به تصویر اعمال كنید و سپس از پالت History وضعیت قبلی را انتخاب نمائید، تا افكت به وضعیت قبلی خود باز گردد. در حالیكه هنوز در پالت History هستید، در ستون چپ یكی از فرامین اصلاح رنگ كلیك كنید تا آیكون منبع History Brush تعیین شود. History Brush را انتخاب كرده و سپس به درستی در داخل محیطی كه می‌خواهید نقاشی كنید.

 

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین