تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان شنبه شب اعلام كرد كه احمد طوسی بعنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

طوسی سرمربی نفت آبادان شد

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان شنبه شب اعلام كرد كه احمد طوسی بعنوان سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه منصوب و جانشین ابراهیم قاسمپور شد.

حافظ علی اسناوندی در این‌ خصوص به ایرنا گفت: درپی سه شكست پیاپی تیم صنعت نفت در آغاز نیم فصل دوم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران كه منجر به قرار گرفتن این تیم در رده آخر جدول رده بندی شد، هیئت مدیره صنعت نفت عصر شنبه در تهران تشكیل جلسه داد و به اتفاق آرا، احمد طوسی را بعنوان سرمربی جدید این تیم برگزید.

تیم صنعت نفت روز جمعه در هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر در آبادان با نتیجه یك بر صفر مغلوب پگاه گیلان شد و به مكان هجدهم جدول سقوط كرد. درپی این شكست، ابراهیم قاسمپور از سمت سرمربیگری این تیم بركنار شد.

احمد طوسی كه از مربیان كهنه كار، با تجربه و تحصیلكرده فوتبال ایران است و پیش از این مدیرفنی صنعت نفت بود، از روز یكشنبه كار خود را بعنوان سرمربی این تیم آغاز می‌كند. به گفته اسناوندی، قرار است مجتبی تقوی همچنان بعنوان دستیار اول سرمربی، در این تیم فعالیت كند.

تیم صنعت نفت آبادان در هفته بیست و یكم رقابتهای لیگ برتر، روز جمعه ‪ ۲۶‬بهمن ماه جاری در بندرانزلی به دیدار تیم ملوان خواهد رفت و هفته بعد از آن در آبادان میزبان ابومسلم مشهد خواهد بود.

اسناوندی روز گذشته مقصر اصلی شكست مقابل پگاه را قاسمپور دانست و معتقد بود كه او نتوانست تعویض مناسبی داشته باشد و شرایط بازی را سخت‌تر كرد.  هیئت مدیره، پیش از بازی اعلام كرده بود كه اگر در این دیدار نتیجه خوبی نگیریم باید قاسمپور بركنار شود.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار امیدواری كرد كه با این تصمیم و مربیگری طوسی، تیم صنعت نفت در آینده نتایج خوبی بگیرد و در لیگ باقی بماند.