سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم فوتبال مس كرمان گفت: با وجود خاطراتی كه از استقلال دارم برای به دست آوردن سه امتیاز مقابل این تیم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه‌نویی با 18 سال خاطره برابر استقلال

سرمربی تیم فوتبال مس كرمان گفت: با وجود خاطراتی كه از استقلال دارم برای به دست آوردن سه امتیاز مقابل این تیم به میدان می‌رویم.

امیر قلعه نویی در گفتگو با ایسنا، درباره دیدار تیمش برابر استقلال تهران در هفته بیستم لیگ برتر اظهار كرد: در لیگ برتر هر دیدار ویژگی‌های خاص خود را دارد و طبیعی است كه برای دیدار مقابل استقلال نیز برنامه‌ریزی كرده‌ایم، هر چند كه با مشكلاتی نیز روبرو هستیم.

وی در ادامه با تاكید بر آن كه دیدار برابر استقلال تهران تفاوتی با سایر دیدارهای لیگ برتر ندارد، افزود: این بازی تنها یك دیدار در لیگ است كه سه امتیاز دارد، همین و بس.

سرمربی مس كرمان افزود: استقلال نیز تیم بزرگی است كه از مربی و بازیكنان سطح بالایی برخوردار است، آنها با انگیزه بالا و برای موفقیت به كرمان می‌آیند اما، بازی در خانه پشتوانه‌ای است كه ما را به كسب سه امتیاز این دیدار امیدوار می‌كند، در هر صورت با وجود تمامی دشواری‌ها تصور می‌كنم تماشاگران كرمانی بازی زیبایی را مشاهده كنند.

وی درباره رویارویی با تیمی كه خاطرات بسیاری از آن داشته و قهرمان لیگ برتر ساخته‌اش نیز تصریح کرد: روز بسیار دشواری است، مدت 18 سال بازیكن، كاپیتان و سرمربی استقلال بودم و به اندازه تمامی این سال‌ها از استقلال خاطره دارم، طبیعی است كه پس از 18 سال تلاش كردن و فكر كردن به یك باشگاه آسان نیست كه بخواهم با تیم دیگری مقابل آن به میدان بروم اما، در هر صورت من روز یكشنبه سرمربی مس كرمان هستم.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین تاکید كرد: بر خلاف برخی شایعات هیچ مشكلی برای تیم استقلال در كرمان وجود ندارد و از این تیم به خوبی استقبال می‌شود، به ویژه ناصر حجازی كه یكی، دو سال در كرمان فعالیت كرده و مردم این شهر او را دوست دارند.

وی در ادامه با خودداری از صحبت درباره تیم ملی ایران گفت: صحبت نمی‌كنم چرا كه معتقدم امكان دارد سو تفاهم‌هایی ایجاد شود.

قلعه‌نویی درپایان گفت: با این حال معتقدم بازیكنان باید دیدار مقابل سوریه را فراموش كنند و برای بازی‌های آینده و موفقیت در آنها آماده شوند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین