سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هر چند فتوشاپ در اغلب موارد بعنوان برنامه‌ای با قدرت اجرایی بالا شناخته می‌شود، ولی این برنامه یك ابزار تولیدی همه كاره است (آچار فرانسه). حتی برخی طراحان كه وقت خود ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بهینه سازی پروژه‌های فتوشاپ

بهینه سازی پروژه‌های فتوشاپ

هر چند فتوشاپ در اغلب موارد بعنوان برنامه‌ای با قدرت اجرایی بالا شناخته می‌شود، ولی این برنامه یك ابزار تولیدی همه كاره است (آچار فرانسه). حتی برخی طراحان كه وقت خود را صرف ساخت عكس‌ها و ایجاد طراحی‌ها می‌كنند، كمتر به سراغ ابزار سحرآمیزی همانند بریدن تصاویر و فهرست گیری فایل‌ها می‌روند.

در این قسمت بیشتر به كارهای عملی می‌پردازیم كه در بهبود و بهینه سازی روندكاری مؤثر می‌باشند و همچنین ایده‌ها و نظراتی در خصوص انجام سریع كارها و بكارگیری شیوه مؤثرتر مورد بررسی قرار می‌گیرد. انجام این كارها برای افزایش مهارت شما بسیار مؤثر است، زیرا شما می‌توانید آنها را به دیگر كارها نیز نسبت داده و كارهایتان را مقداری آسان‌تر كنید.

در برخی موارد همانند استفاده از Action ها امكان اجرای یكسری از فرایندهای اتوماتیك وجود دارد . در قسمت دیگری از كارهای عملی مورد بحث امكان دسته‌بندی گروهی از تصاویر در صفحات و نیز ویژگی‌های موجود در پالت History مورد بررسی قرار می‌گیرند.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین