سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برای فعال شدن پنجره Plug – Ins & Scratch Disks گزینه Edit\Preferences\ Plug – Ins & Scratch Disks را انتخاب كنید . از این قسمت برای تعیین محل Plug–In ها و نیز فضاهای
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نحوه تعیین تنظیمات فتوشاپ

كنترل‌های Plug – Ins & Scratch Disks

برای فعال شدن پنجره Plug – Ins & Scratch Disks گزینه Edit\Preferences\ Plug – Ins & Scratch Disks را انتخاب كنید . از این قسمت برای تعیین محل Plug–In ها و نیز فضاهای آزاد مورد استفاده در فتوشاپ استفاده می‌شود.

Plug–In ها فرامین و فیلترهایی هستند كه توانایی عملیاتی فتوشاپ را توسعه می‌دهند. برای دسترسی فتوشاپ به این فیلترها باید تمامی Plug–In ها را در یك پوشه قرار دهید. از طریق این پنجره امكان تعیین پوشه مزبور فراهم شده است.

هنگام كار در فتوشاپ داشتن فضای كافی بر روی هارد دیسك مخصوصاً هنگامی كه فایل بزرگی را باز می‌كنید بسیار مهم است. حافظه Scratch بدین منظور در نظر گرفته شده است. این صفحه از كادر Preferences محلی برای تعیین دیسك Scratch می‌باشد.

 

 منوی كشویی Plug – Ins & Scratch Disks   

 

كنترل‌های Plug – Ins & Scratch Disks

برای فعال شدن پنجره Plug–Ins & Scratch Disks گزینه Edit\Preferences\ Plug–Ins & Scratch Disks را انتخاب كنید.

 

گزینة Additiond Plug–Ins Directory و دكمه Choose   

 برای آنكه بتوانید Plug-in های دیگری كه در پوشه ای غیر از پوشه Plug-in نصب شده اند را در فتوشاپ تعریف و در آن قابل اجرا كنید، باید گزینه Additional Plug-in را فعال كنید. در نتیجه امكان كلیك كردن دكمه Choose فراهم می شود و می توانید پوشه مربوطه را تعیین كنید. بطور معمول Plug-in های فتوشاپ  در دایركتوری محل نصب آم و در پوشه ای با نام Plug-Ins قرار دارند.

 

فیلد Legacy Photoshop Serial Number  

 در این قسمت كاربران می‌توانند برای استفاده از Plug-Inهای خاص، شماره سریال نسخه‌های قدیمی را وارد كنند.

 

منوی كشویی Scratch Disks   

 در این قسمت از پنجره كه مربوط به انتخاب دیسك‌های Scratch می‌باشد، می‌توانید به ترتیب چهار درایو را به عنوان دیسك حافظه آزاد برنامه معرفی كنید. در صورتی كه با فایل‌های گرافیكی سنگین و با كیفیت بالایی كار می‌كنید، می‌توانید در این قسمت چهار دیسك را به سیستم معرفی كنید.

بطور پیش فرض درایو راه انداز سیستم كه معمولاً ویندوز بر روی آن نصب شده است، بعنوان اولین دیسك شناخته می‌شود كه قابل تغییر نیز است.

در این قسمت سعی كنید به ترتیب از دیسك‌هایی با میزان فضای خالی بالا استفاده كنید تا در فایل‌های با حجم بزرگ با مشكل مواجه نشوید.

 

  

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین