سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اغلب مردم به فتوشاپ به عنوان برنامه‌ای نگاه می‌كنند كه از پیچیدگی‌های بسیار برخوردار است. تصوراتی همچون «شاید من از ده درصد برنامه استفاده نكنم» یا «من فقط برای دیدن ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آشنایی با فتوشاپ

آشنایی با فتوشاپ

    اغلب مردم به فتوشاپ به عنوان برنامه‌ای نگاه می‌كنند كه از پیچیدگی‌های بسیار برخوردار است. تصوراتی همچون «شاید من از ده درصد برنامه استفاده نكنم» یا «من فقط برای دیدن تصاویر دوربین دیجیتالی‌ام از آن استفاده می‌كنم»

البته هرچند پیچیدگی‌های خاصی در قسمت‌های مختلف این برنامه وجود دارد ولی استفاده از آن برای كاربران تازه‌كار نیز آسان است. همین ویژگی مهم باعث همه گیر شدن این برنامه شده است.

اولین مرحله كار با فتوشاپ تنظیم آن به نحوی است كه بتوانید در آن كار كنید. چگونه تنظیمات را تعیین می‌كنید؟

بدین منظور برخی از ویژگی‌های سفارشی كردن را بررسی كرده بعلاوه از آنجا كه Adobe در كنار Photoshop CS برنامه ImageReady را نیز جای داده است، نحوه بهینه سازی این برنامه را به نحوی كه بتوانید با آن كار كنید و از شیوه یكپارچه‌سازی آن با فتوشاپ نیز آگاه شوید، بررسی می‌نمائیم.

با توجه به اینكه برنامه ImageReady صرفنظر از ویژگی‌های خاص آن در خصوص چند قسمت‌كردن تصاویر بزرگ، اسكریپت‌ها و تنظیمات بهینه‌سازی تصاویر، برای طراحی وب ایجاد شده است، از این نظر مزیت‌هایی نسبت به فتوشاپ دارد.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین