وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ن آسیا؛ محمدرضا ساكت :  30 بازیكن تیم یك روحند در قالب 11 نفر مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان، افزایش شرایط حرفه‌یی را از اصول اولیه‌ی مسوولان این باشگاه در راستای رسیدن به اهداف عنوان كرد. محمدرضا ساكت ‌اظهار داشت: تیم س...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

18/01/1383

آخرین اخبار از

لیگ قهرمانان آسیا؛

محمدرضا ساكت

:

 30

بازیكن تیم یك روحند در قالب 11 نفر

مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان، افزایش شرایط حرفه‌یی را از اصول اولیه‌ی مسوولان این باشگاه در راستای رسیدن به اهداف عنوان كرد.

محمدرضا ساكت ‌اظهار داشت: تیم سپاهان باید در لیگ قهرمانان آسیا مقتدر ظاهر شود تا در شان فوتبال ایران بازی كند، بر همین اساس هشت گروه برنامه‌ریز برگزاری این رقابت‌ها را بر عهده دارند كه در مرحله‌ی اول چندین فیلم بازی تیم الاتحاد را بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

وی با مقایسه میانگین سنی بازیكنان تیم سپاهان با الاتحاد عربستان، گفت: میانگین سنی بازیكنان تیم الاتحاد ‌٣/٢٦ و سپاهان ‌٦/٢٥ است، كه بیانگر جوان بودن هر دو تیم می‌باشد، البته تیم از آمادگی كاملی برخوردار است و غیر از ادموند بزیك، همه‌ی بازیكنان از تمام توان خود برای شكست حریف بهره‌ خواهند گرفت.

ساكت تاكید كرد: اعضای كادر فنی و مسوولان باشگاه سعی دارند با تزریق شخصیت حرفه‌ای، نظم و انسجام تیم را افزایش دهند در همین راستا، كادر مجرب پزشكی (بدنسازی، تغذیه و ...) مربیان و مشاوران فنی (پورمهدی و اردلان) كادر تداركات و سرپرستی، در ارتباط مستمر با یكدیگرند، البته مشاوران خاصی نیز در اختیار سرمربی تیم قرار دارند كه فرهاد كاظمی نیز اطلاعات زیادی را از طریق اینترنت كسب كرده و مطالعات پی‌گیری بر روی حریفان دارد كه از دلایل موفقیت این سرمربی محسوب می‌شود.

ساكت با تمجید از عملكرد بازیكنان و كادر فنی تیم فوتبال این باشگاه، افزود: ‌٣٠ بازیكن تیم همانند یك روحند در قالب ‌١١ نفر كه در مستطیل سبز قرار می‌گیرند. لذا كادر فنی و مسوولان باشگاه بازیكنان خود را بیش از سایر بازیكنان داخلی و خارجی باور كرده‌ایم و به ظرفیت و توانایی‌های بالای آنها ایمان داریم و معتقدم هر كدام از اعضای تیم به مثابه‌ی یك تیم هستند.

مدیر عامل باشگاه سپاهان از انتخاب داوران سوری برای قضاوت این دیدار اظهار رضایت كرد و گفت: به دنبال اشتباهات تاثیرگذار داوری در بازی مقابل تیم العربی كویت، طی نامه‌ای استفاده از داوران غیر عربرادرخواست كردیم و پی‌گیری این امر بر عهده‌ی فدراسیون است، البته از بابت این دیدار هیچ نگرانی نداریم چرا كه داور سوری از داوران بین‌المللی است و یك بار نیز بازی تیم‌های پیروزی و استقلال را قضاوت كرده است.

ابراهیم اسدی بازیكن رسمی ذوب آهن شد

در جریان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا، دو تیم الاتحاد عربستان و اسپورت كلوپ قطریكشنبه برای رویارویی با دو تیم سپاهان و ذوب آهن وارد اصفهان شدند.

تیم اسپورت كلوپ قطر، حریف تیم ذوب آهن پس از ورود به اصفهان در هتل كوثر و تیم الاتحاد عربستان نیز در هتل عباسی مستقر ‌شدند. تیم اسپورت كلوپ قطر ساعت 2 بعدازظهر و الاتحاد ساعت 11 شب وارد اصفهان  شدند.

بر اساس این گزارش نماینده‌ی كنفدراسیون فوتبال آسیانیز عصرشنبه وارد اصفهان شدند.

همچنین، قرارداد رسمی ابراهیم اسدی بازیكن تیم پرسپولیس و بازیكن برزیلی تیم ذوب آهنیكشنبه منعقد و رضایت نامه‌ی وی صادر شد. براین اساس، احتمال قرار گرفتن اسدی و بازیكن برزیلی در تركیب تیم ذوب آهن برابر اسپورت كلوپ قطر وجود دارد..

یادآور می‌شود دیدار تیمهای ذوب آهن ـ اسپورت كلوپ قطرامروز و سپاهان ـ الاتحاد عربستانفردابرگزار خواهد شد.

سپاهان آماده‌تر از گذشته

كمیته‌ی برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در باشگاه سپاهان، 2 هزار تراكت رنگی و 50 هزار برگه‌ی تبلیغاتی این باشگاه را در بین تماشاگران توزیع خواهند كرد.

باشگاه سپاهان با همكاری شهرداری اصفهان، تسهیلات ویژه‌ای برای انتقال رایگان تماشاگران به استادیوم نقش جهان پیش بینی كرده‌اند، همچنین ورود دانش‌آموزان و دانشجویان به استادیوم رایگان است.

این كمیته فعالیت خود را برای فراهم كردن امكانات جهت برگزاری دیدار با تیم الاتحاد از یك ماه قبل آغاز كرده‌اند.

انجمن هواداران باشگاه سپاهان نیزدیشب( دوشنبه) در مقابل دفتر این باشگاه تجمع كرده و برای موفقیت این تیم دعا كردند.

این انجمن همچنین برای تشویق تیم محبوب خود،از بادكنك‌های صدادار ویژه‌ای استفاده خواهد كرد. بر اساس پیش بینی كمیته‌ی اجرایی مسابقات، تیم الاتحاد پس از ورود به اصفهان، یكشنبهدر زمین آرارات تمرین كرد و ساعت 16دیروز در ورزشگاه نقش جهان تمریننمود.

كمیته‌ی تشریفات این مسابقات نیز جایگاه‌های ویژهو خبرنگاران را به اینترنت و لوازم ارتباطی مجهز كرده است.

همچنین دیدار دو تیم سپاهان و الاتحاد عربستان به طور همزمان از طریق سایت این باشگاه پخش می‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین