سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سپاهان با شكست استقلال خوزستان به استقبال الاتحاد رفت با آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در سال 83 و در جریان هفته‌ی بیست و سوم، تیم فولاد مباركه‌ی سپاهان اصفهان برابر تیم استقلال خوزستان (اهواز) به پیروزی 4 بر 2 دست یافت. ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 ‌1383/01/16  

سپاهان با شكست استقلال خوزستان به استقبال الاتحاد رفت

با آغاز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در سال 83 و در جریان هفته‌ی بیست و سوم، تیم فولاد مباركه‌ی سپاهان اصفهان برابر تیم استقلال خوزستان (اهواز) به پیروزی 4 بر 2 دست یافت.

در این دیدار پر برخورد و پر گل كه به قضاوت حسین علی یدی انجام شد، گل اول این بازی در دقیقه‌ی 17 توسط رسول خطیبی وارد دروازه‌ی استقلال خوزستان شد و نیمه‌ی اول این دیدار با برتری تیم سپاهان خاتمه یافت.

ناصر شیردل از تیم استقلال خوزستان نیز در دقیقه 45 بازی از زمین اخراج شد.

با آغاز نیمه دوم، گل تساوی تیم استقلال خوزستان در دقیقه 49 توسط توسط آدریانو بازیكن برزیلی به ثمر رسید. اما در ادامه‌ی بازی و به دلیل ده نفره شدن تیم استقلال خوزستان این تیم با افت محسوسی مواجه شد و در ادامه‌ی بازی، سه گل را در دقایق 63، 74 و 82 توسط لئون استپانیان، سعید رمضانی و اصغر طالب‌نسب دریافت كرد.

گل دوم استقلال خوزستان در دقیقه‌ی 87 توسط میلاد میرداودی به ثمر رسید.

سرانجام این دیدار با نتیجه‌ی 4 بر 2 به سود سپاهان خاتمه یافت و تیم سپاهان با 36 امتیاز به مكان پنجم جدول رده بندی صعود كرد، تیم استقلال اهواز با 27 امتیاز در رده‌ی هشتم جدول جای دارد.

تیم سپاهان اصفهان روز 19 فروردین میزبان تیم الاتحاد عربستان، از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین