تبیان، دستیار زندگی
درخواست متن کامل مقالات از ژورنال‌های عضو ISI
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درخواست متن کامل مقالات از ژورنال‌های عضو ISI

(این بخش مخصوص مخاطبان دانشگاهی و کاربران محقق و پژوهشگر تبیان است. این سرویس برای مقاطع تحصیلی قبل از دانشگاه مفید نیست).

کاربرگرامی

برای درخواست مقالات لازم است ابتدا با نام کاربری خود در سایت تبیان لاگین کنید، سپس به قسمت درخواست مقالات با استفاده از کلید پایین همین صفحه رفته و اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل نمایید. طبیعی است که برای درخواست متن کامل مقاله باید عضو سایت تبیان باشید. در صورتیکه عضو نیستید، عضویت در این سایت رایگان است و دقایقی بیشتر وقت شما را نمی‌گیرد.

پس از ارسال مقاله توسط بخش دانش و فناوری شما می‌توانید بعد از وارد کردن نام کاربری خود و با مراجعه به بخش تبیان من – مشاوره های من مقاله خود را دریافت کنید.

نکات ضروری:

1- خواهشمند است قبل از اقدام به درخواست، حتما پاسخ کامنت‌ها و "سوالات تکراری پرسیده شده" (FAQ) را مطالعه کنید.

2- این سرویس فقط از طریق سیستم مشاوره مقالات را ارائه می‌کند. شما تنها می‌تونید مسائل و مشکلات خود را با آدرس زیر مطرح کنید.

ایمیل بخش دانش و فناوری

3- ما تنها متن کامل (full text) مقالات علمی به زبان اصلی که "عنوان مقاله"، "نام نویسنده (گان) و "عنوان و شماره ژورنال"  در درخواست مشخص باشد را ارسال می‌کنیم، مشروط بر آنکه درخواست از طریق همین صفحه (بعد از لاگین کردن در سیستم) ارسال شود و مشخصات دیگر کاربر صحیح وارد شده باشد.

اطلاعیه شماره یک بخش دانش و فناوری تبیان در مورد سرویس متن کامل مقالات

اطلاعیه شماره دو بخش دانش و فناوری تبیان در مورد سرویس متن کامل مقالات

برای ارسال درخواست متن کامل مقاله  کلیک کنید

بخش دانش و فناوری

موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان