وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمی گیریم از حضور مهدوی كیا چشم پوشی كردیم مدارك زندی به مقر فیفا ارسال شده است در مقابل لائوس با تمام قوا ظاهر خواهیم شد و به هیچ وجه این تیم را دست كم نخواهیم گرفت. برانكو ایوانكوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان در آستانه...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانكو ایوانكوویچ: لائوس را دست كم نمی گیریم

از حضور مهدوی كیا چشم پوشی كردیم

مدارك زندی به مقر فیفا ارسال شده است

در مقابل لائوس با تمام قوا ظاهر خواهیم شد و به هیچ وجه این تیم را دست كم نخواهیم گرفت.

برانكو ایوانكوویچ سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان در آستانه دیدار با لائوس ضمن اعلام مطلب فوق گفت: " هیچگاه سعی نكنید تیمی را ضعیف نشان بدهید. ما به این كه اردنی ها ... گل به لائوس زده اند كاری نداریم و فقط به فكر 3 امتیاز هستیم و برای رسیدن به این مهم با تمام قوا ظاهر خواهیم شد. من این موضوع را بارها به بازیكنان تیم گوشزد كرده ام. چرا كه اعتقاد دارم دیگر در فوتبال جهان تیم ضعیفی وجود ندارد و ما برای اینكه به عنوان تیم اول گروه با نتایج قابل قبولی صعود كنیم از تمام توان خود بهره خواهیم گرفت.

ایوانكوویچ در ادامه گفت: قبول دارم كه تیم ما قوی تر از حریف است اما این موضوع نباید باعث غرور بازیكنان شود. رسانه های گروهی هم نباید تلاش كنند كه تیم رقیب را ضعیف نشان دهند."

سر مربی تیم ملی فوتبال كشورمان افزود:" به دلیل حضور تیم هامبورگ در رقابت های بوندس لیگا برای مسابقه با لائوس از حضور مهدوی كیا چشم پوشی كردیم، چرا كه معتقدیم نباید رابطه خود را با طرف آلمانی به هم بزنیم.

فریدون زندی دیگر ملی پوش كشورمان نیز به خاطر بازی در تیم ملی جوانان آلمان در حال برطرف كردن مشكلات خود می باشد و با توجه به مشكلات اخیر تیم ملی قطر در استخدام بازیكنان خارجی كار وی نیز دچار مشكل شده است اما در تلاش هستیم تا مشكل وی را هر چه سریعتر بر طرف كنیم و در این خصوص مدارك زندی به مقر فیفا ارسال شده است."

سرمربی تیم ملی كشورمان تاكید كرد: "با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ امارات خوشبختانه از روز اول، كریمی و واحدی نیكبخت را در اختیار داشتیم و امیدوار هستیم این دو بازیكن در یدار با لائوس بار دیگر آمادگی خود را در تیم ملی نشان بدهند."

برانكو اظهار داشت: " در حال حاضر نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی از آمادگی خوبی برخورد هستند و ما در این مدت سعی كردیم بیشتر روی توانایی های تاكتیكی آنها كار كنیم و اعتقاد دارم روز مسابقه با لائوس نتیجه قابل قبولی كسب خواهند كرد، البته چند بازیكن مصدوم هم داریم كه سعی می كنیم با تلاش پزشكان، آنها را برای روز مسابقه آماده كنیم."

برانكو در خاتمه گفت: " تاپ مولر این بار به دلیل بازی های حساس هامبورگ در بوندس لیگا نتوانست برای تماشای بازی ایران و كره جنوبی به تهران سفر كند، اما فكر می كنم اگر مشكلی پیش نیاید این مربی آلمانی در اولین فرصت به ایران سفر خواهد كرد و فدراسیون فوتبال نیز منتظر اعلام نظر وی برای ارسال دعوتنامه و ویزا می باشد."

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین