تبیان، دستیار زندگی
بازیكنان سرشناس پرسپولیس در تمرینات شركت نمی كنند در حالی كه قرار بود زمین ورزشگاه در فشی فر برای تمرینات سال جدید تیم فوتبال پرسپولیس آماده شود اما این تیم همچنان در پادگان تمرین می كند. به گزارش خبرنگار مهر تمرینات تیم فوت...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرسپولیس همچنان در پادگان تمرین می كند

بازیكنان سرشناس پرسپولیس در تمرینات شركت نمی كنند


در حالی كه قرار بود زمین ورزشگاه در فشی فر برای تمرینات سال جدید تیم فوتبال پرسپولیس آماده شود اما این تیم همچنان در پادگان تمرین می كند.

به گزارش خبرنگار مهر تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در حالی از روز چهارم فروردین ماه آغاز شد كه این تیم زمین مشخصی را در اختیار ندارد این در حالیست كه قبل از پایان سال گذشته مسئوولان این تیم اعلام كردند در شروع دور جدید تمرینات، زمین چمن ورزشگاه شهید درفشی فر آماده خواهد شد.

بر اساس این گزارش كاربازسازی و مرمت ورزشگاه شهید درفشی فر هنوز به پایان نرسیده و امكان برگزاری تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در آن وجود ندارد در حال حاضر تمرینات این تیم در زمین چمن پادگان شهید بروجردی برگزار می شود این تمرینات در غیاب علی دایی، یحیی گل محمدی، حامد كاویانپور، جواد كاظمیان و افشین پیروانی برگزار می شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار خود در سال جدید روز 16 فروردین ماه میزبان شموشك نوشهر خواهد بود.

بازیكنان سرشناس پرسپولیس در تمرینات شركت نمی كنند

در صورتی كه طی چند روز اخیر مسئولان پرسپولیس به تعهدات خود عمل نكنند چند بازیكن سرشناس این تیم در تمرینات شركت نخواهند كرد.

در حالی كه اكبرغمخوار در جلسه با بازیكنان پرسپولیس به آنها قول داد قبل از پایان سال 82 قسط دوم پیش قراردادشان را پرداخت كند اما عملا موفق به این كار نشد تا موج جدید اعتراضات در بین بازیكنان این تیم شكل بگیرد.

یكی از نزدیكان باشگاه پرسپولیس كه حاضر نشد نامی از او برده شود با تایید این خبر عنوان كرد چند بازیكن سرشناس و صاحب نام این تیم كه مبالغ پیش قراردادشان بالاتر از سایر بازیكنان است و هنوز نیمی از این مبلغ را دریافت نكرده اند تصمیم گرفته اند در صورت عملی نشدن تعهدات اكبرغمخوار در تمرینات این تیم شركت نكنند این منبع آگاه از علی دایی، یحیی گل محمدی، جواد كاظمیان و كریم باقری به عنوان بازیكنان ناراضی یاد كرد كه در صورت دریافت نكردن مبلغ پیش قسط دوم خود در تمرینات شركت نخواهند كرد.