تبیان، دستیار زندگی
مرکز مشاوره حوزه علمیه قم دومین دوره فشرده مشاوره را ویژه مشاوران حوزه‌های علمیه سراسر كشور در قم برگزار می‌کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در قم برگزار مي‌شود؛

دومين دوره فشرده مشاوره ويژه مشاوران حوزوه‌هاي سراسر كشور

حقجو

مرکز مشاوره حوزه علميه قم دومين دوره فشرده مشاوره را ويژه مشاوران حوزه‌هاي علميه سراسر كشور در قم برگزار مي‌کند.

حجت‌الاسلام محمد حسين حق جو، مدير مرکز مشاوره حوزه علميه قم، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري رسا گفت: با هدف گسترش مباحث مشاوره‌اي و به درخواست حوزويان، اين مرکز دومين دوره فشرده ديني، علمي و تجربي مشاوره را برگزار مي‌کند.

وي تأمين نيازهاي مشاوره‌اي حوزه‌هاي علميه را از اهداف اين دوره فشرده خواند و افزود: طول دوره سه سال است که به صورت حضوري و غير حضوري برگزار مي‌شود.

حجت‌الاسلام حق جو تصريح كرد: اين دوره از سوم ‌بهمن‌ماه به مدت سه روز و با حضور 220 استاد مشاوره حوزه‌هاي علميه سراسر كشور در قم برگزار خواهد شد.

وي همچنين درباره چگونگي برگزاري دوره فشرده ديني، علمي و تجربي مشاوره اظهار داشت: اين دوره هر سه ماه يک‌بار به صورت حضوري برگزار مي‌شود که مشاوران به مدت سه روز در آن با مباحث روانشناختي، اخلاقي و تربيتي آشنا مي‌شوند و سپس همان مباحث را با بهره گيري از جزوه، سي دي و کتاب پي‌گيري مي‌كنند.

مدير مرکز مشاوره حوزه علميه قم در پايان خاطرنشان كرد: کساني که بتواند به صورت مستمر در اين دوره‌ها شرکت و نمره نهايي را کسب کنند، افزون بر دريافت گواهي‌نامه پايان دوره به عنوان مشاوران عمومي به حوزه‌هاي علميه معرفي مي‌شوند و مي‌توانند در دوره‌هاي تخصصي مشاوره نيز شرکت کنند.