تبیان، دستیار زندگی
ب رییس فدراسیون وزنه‌برداری در علی مرادی: احتمال شناخت ضاربان وجود دارد صبح سه شنبه درحالی كه نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری برای انجام مصاحبه‌ی مطبوعاتی حاضر می‌شد، از طرف افرادی ناشناس مورد ضرب و جرح قرار گرفت و اكنون در بی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پس از ضرب و جرح داراب ریاحی؛

CCU نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری در

علی مرادی: احتمال شناخت ضاربان وجود دارد

صبح سه شنبه درحالی كه نایب رییس فدراسیون وزنه‌برداری برای انجام مصاحبه‌ی مطبوعاتی حاضر می‌شد، از طرف افرادی ناشناس مورد ضرب و جرح قرار گرفت و اكنون در بیمارستان ایرانشهر به سر می‌برد.

داراب ریاحی، پس از اینكه مورد ضرب و جرح توسط تیغ موكت‌بری قرار گرفت، به بیمارستان ایرانشهر منتقل شد و به سرعت مورد عمل جراحی قرارگرفت.

علی مرادی، رییس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: ریاحی از اتاق عمل بیرون آمده و نواحی مورد جرح قرار گرفته، بخیه شده است. البته تكه‌ای از تیغ موكت بری در پای وی بود كه در عمل جراحی خارج شده است.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب ریاحی یادآور شد: به گفته‌ی پزشكان خون زیادی از وی رفته است و اكنون در حالت مناسبی به سر نمی‌برد. همچنین از لحاظ فیزیكی نیز وضعیت خوبی را ندارد و طبق نظر پزشكان باید در قسمت مراقبت‌های ویژه به سر برد.

علی مرادی در مورد تشخیص هویت ضاربان اظهار داشت: با توجه به اینكه وضعیت ریاحی رو به بهبود است، احتمال شناخت ضاربان وجود دارد.