تبیان، دستیار زندگی
در شماره جدید نشریه نمای حوزه كه مركز مدیریت حوزه علمیه خواهران منتشر كرده، بر رویكرد جدید این مركز به امر ورزش تاكید شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رويكرد جديد مركز مديريت حوزه علميه خواهران به ورزش

حوزه

در شماره جديد نشريه نماي حوزه كه مركز مديريت حوزه علميه خواهران منتشر كرده، بر رويكرد جديد اين مركز به امر ورزش تاكيد شده است.

به گزارش خبرگزاري رسا، در شماره جديد نشريه نماي حوزه كه مركز مديريت حوزه علميه خواهران منتشر كرده بر رويكرد جديد اين مركز به امر ورزش تاكيد شده است.

در اين نشريه آمده است: معاونت فرهنگي مركز مديريت حوزه‌هاي علميه خواهران رويكرد حرفه‌اي به ورزش ندارد و سياست مركز مديريت تنها تامين سلامت و ايجاد نشاط و شادابي طلاب است.

حضور حوزه‌هاي علميه خواهران در آيين نكوداشت مبلغين، الگو سازي در امر ازدواج و اعزام زوج‌هاي طلبه به مشهد مقدس، اينترنتي شدن نام نويسي در حوز‌ه‌هاي علميه خواهران و برگزاري دومين دوره تربيت مدرس از خبرهاي تازه اين نشريه به شمار مي‌آيد.

همچنين در اين نشريه از حضور ده هزار طلبه خواهر در مسابقه حفظ خطبه حضرت زهرا(س) خبر داده شده است و برگزاري اين مسابقه را با هدف انس خواهران طلبه با اهل بيت(ع) و آشنايي با متن ادعيه و تبليغ و تدريس برشمرده است.

آغاز فاز اول مدرسه علميه خواهران آبادان يكي ديگر از مهم‌ترين خبرهاي اين نشريه به شمار مي‌آيد كه نوشته شده: اين مدرسه علميه در مساحتي ببيش از 3400 متر در آذرماه سال جاري فعاليت ساخت خود را آغاز كرده است كه هدف از ساخت اين مدرسه علميه گرايش بالاي مذهبي مردم و جمعيت فراوان آن ذكر شده است.

در بخش ديگر اين ويژه نامه با توجه به ديدار مقام معظم رهبري با حوزويان تحليلي در اين زمينه به بانوان طلبه ارايه گرديده است كه مفهوم شناسي تحول و رويكر تحول محوري از اهم آن به شمار مي‌آيد.