سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چندانی نكرده است احمد رضا عابدزاده به همراه مدیران ارشد شركت بنز و نماینده باشگاه اشتوتگارت آلمان از بم به تهران بازگشت. سنگربان پرافتخار فوتبال كشورمان اولین ورزشكاری بود كه پس از زلزله بم در این محل حضور یافت و 2 روز را ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عابدزاده : بم با 2 ماه قبل فرق چندانی نكرده است

احمد رضا عابدزاده به همراه مدیران ارشد شركت بنز و نماینده باشگاه اشتوتگارت آلمان از بم به تهران بازگشت. سنگربان پرافتخار فوتبال كشورمان اولین ورزشكاری بود كه پس از زلزله بم در این محل حضور یافت و 2 روز را در كنار مردم مصیب زده سپری كرد، وقتی كه با احمد رضا تماس گرفتیم در بم بود، متن گفتگوی ما را بخوانید:

احمد آقا چه خبر؟

خبری نیست، صبح رفتیم ارگ بم را ببینیم اما فقط بیابان بود. تاریخ از بین رفته است، آثار باستانی به آن زیبایی و عظمت با خاك یكسان شده و اشك آدم را در می آورد.

وضعیت مردم چطور است؟

بهتر از گذشته است .

حداقل بگویید این " بم " با جایی كه 2 ماه قبل آنجا بودید چقدر فرق كرده است؟

نه خیلی زیاد!

یعنی هیچ ساخت و سازی صورت نگرفته است؟

نه! البته ساختن یك شهر زمان می برد، فقط بنویسید مردم بم نیازمند كمك های بسیار بیشتری هستند. البته بسیاری از مردم كمك كرده اند، دستشان درد نكند. اما این وظیفه تمام مردم و مسئولین است كه بم را زنده كنند.

ممنون، حرفی باقی مانده است؟

اینجا برایمان سنگ تمام گذاشتند. ازهمه متشكرم. امیدوارم دفعه بعد كه به بم می آیم نشانه هایی از زندگی، شادابی و امیدواری را در میان مردم عزیز و داغدیده این شهر ببینم .

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین