وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
82 فرهنگ فارسی گزیده منتشر می شود «فرهنگ فارسی گزیده» به كوشش غلامحسین صدری افشار و نسرین و نسترن حكمی تا پایان امسال از سوی انتشارات فرهنگ معاصر به بازار كتاب عرضه خواهد شد.به گزارش همشهری؛ این فرهنگ در تداوم كارهای گروه تال...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری 17 اسفند 1382

فرهنگ فارسی گزیده منتشر می شود

«فرهنگ فارسی گزیده» به كوشش غلامحسین صدری افشار و نسرین و نسترن حكمی تا پایان امسال از سوی انتشارات فرهنگ معاصر به بازار كتاب عرضه خواهد شد.به گزارش همشهری؛ این فرهنگ در تداوم كارهای گروه تالیف كننده فرهنگ فارسی امروز است كه ویرایش جدید فرهنگ بزرگ و یك جلدی آن سال گذشته از سوی انتشارات فرهنگ معاصر به بازار كتاب عرضه شده بود و قرار است فرهنگ فارسی به فارسی مدرسه نیز از سوی همین گروه به زودی منتشر شود.

همین گزارش حاكیست كه گروه مولفان كار جمع آوری و تدوین فرهنگ دوجلدی اعلام را نیز به پایان رسانده اند كه به زودی از سوی همین ناشر منتشر خواهد شد.

در چند سال گذشته توجه به تدوین و تولید فرهنگ هایی روشمند و قابل اعتنا در میان ناشران و مولفان رونقی جدی گرفته است كه انتشار فرهنگ سخن، فرهنگ هزاره (انگلیسی - فارسی)، فرهنگ فارسی امروز و فرهنگ آلمانی فارسی (انتشارات خوارزمی) ازجمله این كوشش ها است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین