مسابقات نهائی قرآن کریم مرکز آموزش ناجا سراسر کشور با حضور 90 نفر از قاریان و حافظان اعم از کارکنان و فراگیران مراکز آموزش ناجا در تاریخ های 28 و29 آذر ماه سال جاری بمدت 2 روز در محل مهدیه مرکز آموزش تخصصی ثامن الائمه(ع) ناجا برگزار گردید...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقات نهایی قرآن کریم مرکز آموزش ناجا سراسر کشور

مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور

مسابقات نهایی قرآن کریم مرکز آموزش ناجا سراسر کشور با حضور 90 نفر از قاریان و حافظان اعم از کارکنان و فراگیران مراکز آموزش ناجا در تاریخ های 28 و 29 آذر ماه سال جاری به مدت 2 روز در محل مهدیه مرکز آموزش تخصصی ثامن الائمه(ع) ناجا برگزار گردید.

مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور     مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور

به گزارش روابط عمومی تبیان در مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات که با حضور جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی برگزار کردید. سردار جان نثار ضمن عرض خیر مقدم به کلیه شرکت کنندگان بیاناتی در خصوص اهمیت فراگیری قرآن در مراکز آموزش ناجا بیان نمودند و سپس توسط حجه الاسلام تلیرانی جانشین عقیدتی سیاسی مرکز آموزش ثامن الائمه(ع) ناجا سخنانی در خصوص اهمیت تلاوت قرآن و لزوم یادگیری فهم و درک معانی آیات روحبخش قرآن و عمل به آن در بین کارکنان ناجا ذکر نمودند در پایان این دوره از مسابقات به نفرات برتر هر رشته پس از 2 روز رقابت جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید که اسامی برندگان به شرح ذیل جهت هرگونه بهره برداری تقدیم حضور میگردد لازم به ذکر است نفرات برگزیده هر رشته به مسابقات سراسری ناجا راه یافتند.

مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور      مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور مسابقات نهائی قرآن کریم مراکز آموزش ناجا سراسر کشور

سرگرد سید هادی حسینی نفر اول رشته قرائت                           مرکز آموزش ثامن الائمه ناجا مشهد

ستواندوم مسلم جعفری نفر اول رشته ترتیل                                مرکز آموزش شهید دستعیب جهرم

سرگرد مرتضی قاسمی نفر اول رشته درک مفاهیم                       مرکز آموزش شهید ادیبی مرزن آباد

ستوانسوم احمد کریمی نفر اول رشته درک مفاهیم                      مرکز آموزش مالک اشتر اراک

فراگیر زین العابدین ابراهیمی نفر اول حفظ 3 جزء                           مرکز آموزش ولی عصر تبریز

ستواندوم جاسم شمیری نفر اول رشته حفظ 5 جزء                      مرکز آموزش مالک اشتر اراک

ستوانیکم مرتضی حسنی نفر اول رشته حفظ 10 جزء                   مرکز آموزش شهید چمران کرج

سروان مجید علیپور نفر اول رشته حفظ کل                                   مرکز آموزش شهید دستغیب جهرم

فراگیر رضا ایزانلو نفر اول رشته قوائد تحقیق                                 مرکز آموزش ثامن الائمه(ع) ناجا مشهد

 

روابط عمومی دفتر تبیان مشهد