سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از شکست تیمش برابر نماینده ژاپن در جام باشگاه های جهان گفت.....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ساکت: می خواهم استراحت کنم

ساکت مدیر عامل فعلی باشگاه سپاهان

مدیرعامل باشگاه سپاهان پس از شکست تیمش برابر نماینده ژاپن در جام باشگاه های جهان گفت: تصمیم به استراحت گرفته ام و در بازگشت به ایران بیشتر در این مورد فکر خواهم کرد.

محمدرضا ساکت پس از شکست تیمش برابر اوراواردز ژاپن ضمن بیان مطلب فوق افزود: در 3 دیداری که با اوراواردز ژاپن برگزار کردیم بازنده بازی نبودیم. درست است نتیجه را به حریف واگذار کردیم اما از لحاظ بازی از حریف خود بهتر بودیم.

به نقل از مهر، وی ادامه داد: اوراواردز تیمی کاملا حرفه ای بود که از سوی تشکیلات کلاسیک فدراسیون فوتبال ژاپن حمایت می شد و از شرایط بسیارخوبی برخوردار بود. سپاهان هم در این دیدار در نبردی نابرابر مقابل آنها به میدان رفت و در حالیکه شایسته شکست نبود، سرافرازانه زمین مسابقه را ترک کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ایران اضافه کرد: تیم ما در شرایطی که از سوی عوامل خارج از میدان، هیچ پشتیبانی نشده بود زیرا فدراسیون مان وضعیت مطلوبی ندارد و امکانات، شرایط و تجهیزات تیم هایی مانند اوراواردز را به هیچ وجه نداریم و از نظر اقتصادی، ابزاری و حمایتی هم قابل قیاس با آنها نیستیم، توانستیم نماینده سرافرازی برای فوتبال ایران باشیم و واقعیت فوتبال کشورمان را به جهان معرفی کنیم.

وی تاکید کرد: در این مسابقات همه پذیرفتند سپاهان تیم قابل احترامی است زیرا بازیکنان ما با وجود تمام خستگی ها و  مشکلاتی که وجود داشت عملکرد بسیار قدرتمندی در این مسابقات داشتند. البته در این دیدار شانس همراهمان نبود و توپهایمان وارد دروازه نشد تا در نهایت برابر حریف شکست بخوریم.

ساکت همچنین تصریح کرد: پاداش فیفا و تجربه ای که مجموعه تیم، کادرفنی و بازیکنان بدست آوردند و می تواند در سالهای آینده به موفقیتهای بیشتر سپاهان کمک کند، مهمترین مسائلی بود که در این مسابقات بدست آوردیم.

وی اظهارداشت: در 5 سال مدیریتم در باشگاه سپاهان، تمام تلاشم را انجام دادم تا این تیم در مسابقات مختلف با قدرت به میدان برود و خداراشکر توانستم به تمام اهداف و برنامه ریزی های ترسیم شده خود دست یابم. در این خصوص باید از تمام مربیانی که در این چند سال با من همکاری کردند، خصوصاً فرهاد کاظمی، تاوارس، استانکو و بوناچیچ، سرپرستان، بازیکنان و همکاران فعلی و گذشته تشکر ویژه ای داشته باشم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان ایران اضافه کرد: خوشحال هستم در این مدت سپاهان را در بین 100 تیم برتر رنکینگ فیفا قراردادم و از لحاظ اقتصادی هم درآمدزایی خوبی برای باشگاه داشتم و درحال حاضر می خواهم استراحت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که این صحبتها اخباری که در خصوص استعفایتان مطرح می شود را تقویت می کند، خاطرنشان کرد: فعلا چنین موضوعی وجود ندارد اما پس از بازگشتن به ایران در این خصوص بررسی خواهم کرد.

ساکت در پایان گفت: خوشحالم که امروز سپاهان شخصیتی جهانی پیدا کرده و در آسیا و جهان به تیمی قابل احترام تبدیل شده است. مطمئنا از این به بعد به فکر موفقیت در مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان سال آینده آسیا خواهیم بود.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین