تبیان، دستیار زندگی
هافبك ایرانی تیم فوتبال بولتون گفت: از تیم های آلمانی و اسپانیایی پیشنهاد دارم؛ اما می خواهم .....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

می خواهم در لیگ برتر بمانم

آندرانیک هافبک ایرانی تیم فوتبال بولتون

هافبك ایرانی تیم فوتبال بولتون گفت: از تیم های آلمانی و اسپانیایی پیشنهاد دارم؛ اما می خواهم در لیگ برتر انگلیس بمانم.

آندرانیك تیموریان در گفتگو با فارس، در خصوص قرار گرفتن در تركیب اصلی تیم بولتون در جام یوفا مقابل ستاره سرخ بلگراد اظهار داشت: نمی‌دانستم در تركیب قرار دارم، چون در تمرینات قبل از بازی تركیب مشخص نبود و روز بازی به من گفته شد كه در تركیب هستم.

وی در خصوص عملكرد خود در این دیدار تصریح كرد: تك گل سه امتیازی ما از روی ضربه كرنری كه من ارسال كردم به ثمر رسید. پس از مدت ها دوری از تركیب اصلی انگیزه‌های زیادی داشتم و بالای 14 كیلومتر در این بازی دویدم. پس از پایان بازی نیز از من آزمایش دوپینگ گرفته شد.

بازیكن ایرانی بولتون ادامه داد: در این بازی سرمربی تیم تمام ضربات كرنر و ایستگاهی را به من سپرده بود. در پایان بازی هم از عملكردم رضایت داشت.

وی در خصوص تمدید قرارداد با باشگاه خاطرنشان کرد: در ماه آینده جلسه‌ای با مسئولان باشگاه دارم تا این موضوع زودتر مشخص شود. از تیم‌های آلمانی و اسپانیایی پیشنهاد دارم و اگر با باشگاه بولتون به توافق نرسم، طبق قانون اروپا در فصل نقل و انتقالات ژانویه می‌توانم با تیم‌های دیگر مذاكره كنم.

هافبك ایرانی تیم فوتبال بولتون تصریح كرد: می‌توانم با یكی از تیم‌های پیشنهاد دهنده به توافق برسم و قرارداد ببندم ولی تا پایان فصل در بولتون بمانم. در این صورت پولی هم به تیم انگلیسی تعلق نمی‌گیرد، البته هدف من این است كه در لیگ برتر بمانم.

تیموریان شرایط بدنی خود را ایده آل توصیف و در پایان گفت: از سال پیش آماده‌تر هستم و تنها به دلیل مشكل تمدید قرارداد و نبودن در تمرینات اول فصل به بازی گرفته نشده ام.