تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال سپاهان نماینده کشورمان در رقابتهای جام باشگاه های جهان عصر روزدوشنبه به وقت تهران ......
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سپاهان وارد توکیو شد

سپاهان در اندیشه دیدار با میلان

تیم فوتبال سپاهان نماینده کشورمان در رقابتهای جام باشگاه های جهان عصر روز دوشنبه به وقت تهران وارد ژاپن شد.

به نقل از مهر، کاروان 46 نفره تیم فوتبال سپاهان ایران ساعت 18:45 دقیقه عصر روز یکشنبه به وقت تهران از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی امارات شد و پس از توقفی 3 ساعته در این کشور عازم هنگ کنگ شد.

کاروان سپاهان پس از پروازی که 7 ساعت به طول انجامید، ساعت 12:30 به وقت محلی وارد فرودگاه هنگ کنگ شد. آنها پس از توقفی 2 ساعته در این فرودگاه، با پرواز CX500 به توکیو پرواز کرده و ساعت 20 شب به وقت محلی وارد این شهر شدند.

در فرودگاه توکیو، آیت الهی نماینده سفیر ایران در ژاپن به استقبال کاروان سپاهان آمد و پس از برگزاری مراسم ویژه، نماینده کشورمان در جام باشگاه های جهان با یک دستگاه اتوبوس به سمت هتل محل اقامت حرکت کردند.

پس از طی مسیری طولانی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، بازیکنان و همراهان تیم فوتبال سپاهان وارد هتل پرنس پارک شدند تا با استقرار در یکی از معروفترین هتل های کشور ژاپن، خود را برای شرکت در جام باشگاه های جهان آماده کنند.

پرواز افتخار

محمدرضا ساکت پس از ورود تیم سپاهان به ژاپن خطاب به بازیکنان این تیم گفت: پرواز شما به ژاپن را باید پرواز افتخار دانست زیرا به عنوان نخستین تیم ایرانی در مسابقات جام باشگاه های جهان شرکت می کنید.

وی همچنین تاکید کرد: باید قدر این فرصت مناسب را دانسته و با قدرت برابر حریفان خود به میدان بروید تا از اعتبار فوتبال ایران و سپاهان در این مسابقات مهم دفاع کنید.

البته وی از اینکه هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال برای بدرقه تیم سپاهان به فرودگاه نیامده بودند، ناراحت بود اما از نماینده سفیر که به علت حضور سفیر در ایالتی دیگر، به استقبال کاروان زردپوشان اصفهانی آمده بود، تشکر و قدردانی کرد.

برج مشهور ژاپن

بازیکنان سپاهان پس از ورود به توکیو در هتل پرس پارک که یکی از زیباترین و معروفترین هتل های کشور ژاپن است، مستقر شدند و از اقامت در این هتل رضایت کامل دارند.

البته یکی از جاذبه های این هتل، مشرف بودن به برج قرمز توکیو است. این برج یکی از برج های معروف جهان بوده که با سبکی شبیه برج ایفل ساخته شده است.

آشپز ایرانی، قیمت های سرسام آور

مسئولان باشگاه سپاهان برای رفع مشکل تغذیه بازیکنان و همراهان این تیم در طی زمان اقامت در ژاپن، آشپزی ایرانی را همراه خود به این کشور برده اند تا هیچ یک از اعضای کاروان این تیم ما مشکل تغذیه مواجه نشود.

البته مسئولان سپاهان که برای سومین مرتبه در ماه های گذشته وارد کشور ژاپن شده اند، با اتفاق جدید در این سفر مواجه شده اند که به افزایش قیمت سرویس دهی این هتل نسبت به دو مرتبه دیگر بازمی گردد.

طبق اعلام مسئولان، قیمت های این هتل با توجه به برگزاری مسابقات معتبر جام باشگاه های جهان در این شهر، در حدود 700 درصد شده، موضوعی که تعجب همگان را به همراه داشته است.

سپاهان در اندیشه دیدار با میلان

2 جلسه تمرین

نخستین تمرین تیم فوتبال سپاهان پس از پروازی طولانی به توکیو، ساعت 10:30 دقیقه صبح امروز (سه شنبه) به وقت محلی در زمینی نزدیکی ورزشگاه محل برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان برگزار می شود که طبق اعلام کادرفنی این تمرین سبک است.

البته ساعت 18 به وقت محلی هم دومین جلسه تمرین زردپوشان اصفهانی در همین مکان برگزار می شود که به مرور برنامه های تاکتیکی اختصاص خواهد داشت.

کنفرانس مطبوعاتی بوناچیچ

طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی مسئولان برگزاری مسابقات جام باشگاه های جهان، ساعت 14:30 دقیقه امروز(سه شنبه) به وقت محلی، لوکا بوناچیچ در کنفرانسی مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.

به غیر از 3 شبکه تلویزیونی که به همراه تیم سپاهان به توکیو سفر کرده اند، سایر رسانه های گروهی کشورهای خارجی هم در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

نویدکیا و کریمی می رسند

طبق نظر دکتر شیروان پزشک تیم فوتبال سپاهان، مصدومیت محرم نویدکیا و محمود کریمی رو به بهبودی است و آنها می توانند تیم خود را در دیدار با وی تاکر نیوزلند همراهی کنند.

این دو بازیکن به علت مصدومیت در مسابقات اخیر این تیم در رقابتهای لیگ برتر حضور نداشتند که با نظر پزشک تیم سپاهان در زمان باقیمانده تا دیدار با قهرمان جام باشگاه های اقیانوسیه به شرایط ایده آل خواهند رسید.

اطلاعات ایمیلی

با همکاری یکی از دوستان لوکا بوناچیچ که در نیوزلند اقامت دارد، اطلاعات مناسبی از تیم وی تاکر نخستین حریف سپاهان در رقابتهای جام باشگاه های جهان، در اختیار کادرفنی نماینده کشورمان قرار گرفت.

اطلاعات فنی تیم وی تاکرکه از طریق ایمیل برای سرمربی سپاهان ارسال شده بود، شب گذشته به لوکا بوناچیچ رسید تا وی در جلسه کادرفنی آنها را برای بحث و تبادل نظر در اختیار سایراعضای تیم مربیگری سپاهان قراردهد.

یادگیری زبان فارسی

لوکا بوناچیچ برخلاف برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان، علاقه زیادی به یادگیری زبان فارسی دارد به همین دلیل از هر فرصتی استفاده می کند تا بتواند هرچه زودتر زبان فارسی را فرا بگیرد که در این امر افشار یکی از اعضای کادر پزشکی باشگاه سپاهان این مربی را کمک می کند.