تبیان، دستیار زندگی
خورد نمای كلی آرثر مربی برزیلی تیم الوصل در نیمه اول بازی با استقلال، ایرانی های تیمش را روی نیمكت نشاند اما باز هم الوصل سرتر ازاستقلال بود و در 45 دقیقه ای كه استقلال بسیار ضعیف بازی كرد، دوباره دروازه این تیم را فرو ریخت....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استقلال با گل مجیدی شكست خورد

نمای كلی

آرثر مربی برزیلی تیم الوصل در نیمه اول بازی با استقلال، ایرانی های تیمش را روی نیمكت نشاند اما باز هم الوصل سرتر ازاستقلال بود و در 45 دقیقه ای كه استقلال بسیار ضعیف بازی كرد، دوباره دروازه این تیم را فرو ریخت.

استقلال را در نیمه اول بازی با الوصل یك تیم فوق العاده ضعیف وبی برنامه دیدیم. تیمی كه فقط یكی، دو حركت خوب انجام داد و در كارهای دفاعی بی نهایت ضعیف بود اما نیمه دوم حكایتی دیگر داشت و استقلال بازی را بسیار جدی گرفت. نماینده كشورمان، 2 بار با ضربات سر فاطمی و صادقی به گل رسید در این نیمه فرهاد مجیدی و نیكبخت واحدی هم برای الوصل بازی كردند و گل سوم الوصل حاصل كار آنها بود.

در دقیقه 81 پاس عالی نیكبخت به مجیدی رسید و او روی اشتباه عجیب برومند با ضربه سر تیرخلاص را شلیك كرد تا استقلال یك بار دیگر در دیداری دوستانه و با نتیجه 3-2  شكست بخورد.

دیدنی های بازی

5: سانتر خوب ساجدی از چپ با ضربه سرخطرناك سامره از كنار دروازه الوصل به اوت رفت.

17: مدافعان استقلال جایگیری بسیار بدی انجام دادند اما فیروز قدر این فرصت را ندانست و توپ را به اوت زد.

25: اشتباه مسلم خرمگاه می رفت كار دست استقلالیها بدهد كه خروج قاسمی به غائله پایان داد.

32: طارق درویش با استفاده از اشتباه مسلم مدافعان استقلال و پرویز برومند با یك بغل پای دقیق توپ را به قعر دروازه فرستاد.

39: این بار نوبت عادل مطر بود تا با استفاده از اشتباه عجیب خط دفاعی استقلال گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

49: پاس عالی نوازی به فاطمی رسید اما او قدر این فرصت خوب را ندانست.

61: كرنر بلند اكبری از چپ با ضربه سر خوب فراز فاطمی به قعر دروازه الوصل رفت تا ایرانیهای مقیم امارات به شادمانی بپردازند.

81: سانتر خوب نوازی از روی یك ضربه كاشته با ضربه سرخوب امیرحسین صادقی به تور دروازه حریف رسید تا نیمی از ورزشگاه الوصل به وجد آیند.

89: پاس عالی نیكبخت را مجیدی با ضربه سر وارد دروازه تیم سابقش كرد.

اتفاق ویژه

استقلال عملكرد انتقادآمیزی داشت اما تنها حركت مثبت نیكبخت و مجیدی در نیمه دوم منجر به گل پیروزی اماراتی ها شد تا استقلال كم كم به باخت عادت كند.