تبیان، دستیار زندگی
بهمن ماه 1382 شایعه توقیف مارمولك حذف « مارمولك» از برنامه نمایش باشگاه شماره 1 شركت ملی نفت ایران موجب بروز شایعاتی درباره توقیف این فیلم شد . به گزارش خبرگزاری مهر، روز گذشته مطابق برنامه ای از قبل تعیین شده ، می بایست ف...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری21 بهمن ماه 1382

شایعه توقیف مارمولكحذف « مارمولك» از برنامه نمایش باشگاه شماره 1 شركت ملی نفت ایران موجب بروز شایعاتی درباره توقیف این فیلم شد .

به گزارش خبرگزاری مهر، روز گذشته مطابق برنامه ای از قبل تعیین شده ، می بایست فیلم «مارمولك » در باشگاه شماره 1 شركت نفت ایران به نمایش در می آمد كه به علت نامعلومی فیلم « سربازان جمعه » به كارگردانی« مسعود كیمیایی» به جای آن نمایش داده شد.

باتوجه به محتوای فیلم مارمولك ، پاره ا ی شایعات براین باور قوت می دهد كه این فیلم را از برنامه نمایش حذف كرده باشند. در حالی كه اخبار جشنواره ای حاكی ازآن است كه همه فیلمهای جشنواره فیلم فجر دارای مجوز اكران بوده و پس ازپایان جشنواره به اكران عمومی درمی آید .

گفتنی است طی تماسی كه با روابط عمومی شركت ملی نفت ایران گرفته شد، یكی از مسوولان باتأیید تغییر نمایش فیلم از مارمولك به سربازان جمعه گفت : من اطلاع دیگری از چند وچون ماجرا ندارم فقط همین را می دانم كه به علت برخی اشكالات از پخش این فیلم جلوگیری شده است .