تبیان، دستیار زندگی
قهرمان تكواندوی المپیك 2004 آتن گفت: تمامی تمركز خود را معطوف به اردوهای آمادگی تیم ملی كردیم .....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ساعی و آنالیز حریف افغانی

ساعی قهرمان المپیک 2004 آتن

قهرمان تكواندوی المپیك 2004 آتن گفت: تمامی تمركز خود را معطوف به اردوهای آمادگی تیم ملی كردیم تا بتوانیم در بهترین شرایط ممكن به مصاف حریفان خود در ویتنام برویم.

هادی ساعی درگفتگو با ایسنا، اظهاركرد: باتوجه به این كه هیچ كدام از حریفان آسیایی در مسابقات منچستر موفق به كسب سهمیه المپیك نشده‌اند، همه آنها به كسب سهمیه در میدان ویتنام می‌اندیشند، بنابراین كار دشوار و حساسی را در پیش دارم. با در نظر گرفتن تمامی این مسایل بسیار خوب تمرین كرده‌ام تا نتایج زحمات خود را بگیرم.

وی با اشاره به این كه در حال حاضر حدود 6 - 75 كیلوگرم وزن دارد و با همین وزن نیز در مسابقات شركت خواهد كرد، گفت: فیلیپین، قزاقستان، ازبكستان و قطر حریفان اصلی من در هوشی مینه خواهند بود، ضمن این كه تصور می‌كنم حریف افغانستانی نیز در وزن سوم شركت كند. البته فیلم مسابقات جهانی و بازی برابر این حریف افغان را بارها در اردو مشاهده و آنالیز كرده‌ایم و در اصل با اختلاف دو امتیاز مقابل وی برنده شدم.

ساعی اضافه كرد: در مسابقات ویتنام دیگر اشتباهات مسابقات جهانی را تكرار نخواهم كرد.

وی درباره‌ی توجه به جنبه‌های روحی - روانی ملی‌پوشان در اردوهای آماده‌سازی تیم‌ ملی خاطر نشان كرد: مشكلی از این بابت نداریم زیرا در این بخش نیز برنامه‌ریزی لازم انجام شده است. حتی پولادگر نیز در صحبت با ملی‌پوشان عنوان كرد تنها به انجام وظیفه فكر كنید و حساس نباشید.

كاپیتان تیم ملی تكواندو در پایان با اشاره به این كه كسب سهمیه دشوارتر از خود مسابقات المپیك است، یادآور شد: تمرینات بسیار سخت و فشرده‌ای را انجام دادیم و به فاصله‌ی زمانی تا آغاز مسابقات، كمی به استراحت نیاز داریم و با تمركز كامل، مسابقات خود را انجام خواهیم داد و با دست پر به ایران بازمی‌گردیم.