تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال سپاهان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در شهر .....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سپاهان را فینالیست بدانید

سپاهان را فینالیست بدانید

تیم فوتبال سپاهان در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا فردا در شهر ابوظبی به دیدار الوحده می رود. سپاهانی ها با توجه به پیروزی 3 بر یک در ورزشگاه خانگی امید زیادی به صعود و حضور در فینال این مسابقات دارند.

از سوی دیگر اوراوا ردز ژاپن میزبان سئونگنام کره است. دیدار رفت این دو تیم نیز 2 بر 2 شده بود.

نویدكیا: سپاهان را فینالیست بدانید

كاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سپاهان را از حالا فینالیست بدانید و در پیروزی مقابل الوحده آنهم در خانه حریف شك نكنید.

محرم نویدكیا خاطر نشان كرد: ما نزدیك به یكسال است كه فشار بی‌امانی را از شركت در 3 جام پرتلاطم را سپری می‌كنیم و قطعا تنها رسیدن به فینال و قهرمانی می‌تواند عطش بازیكنانمان را بخواباند.

وی اضافه كرد: شرایط هر تیمی در لیگ با رقابت‌های آسیایی متفاوت است و انگیزه‌های بازیكنان با یكدیگر یكی نیست، الوحده با توجه دیدار رفت در اصفهان دست به یك بازی انتحاری و حملات همه‌جانبه خواهد زد و ما در عین بكار بستن تدابیر تدافعی چشم به ضدحملات و ضربه زدن به آنها هم داریم.

سپاهان را فینالیست بدانید

عقیلی: نباید مقابل الوحده ریسك كنیم

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: نباید مقابل الوحده ریسك كنیم و بدون در نظر گرفتن جوانب احتیاط به سمت دروازه حریف یورش ببریم.

سیدهادی عقیلی خاطرنشان كرد: نتیجه دیدار رفت به هیچ وجه تضمین خوبی برای حضور سپاهان در فینال لیگ قهرمانان آسیا نیست و بازیكنان ما همانند دور رفت تا پایان كار با برنامه خواهند بود.

وی اضافه كرد: قبول دارم كه زدن 2 گل آنهم در چنین شرایطی به سپاهان مشكل است. اما در فوتبال امروز این اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی به یكباره نتیجه لیگ دیدار را تغییر می‌دهند و امكان دارد روی همین اصل الوحده متفاوت با دیدار رفت كار كند.

سیدصالحی: عرب‌ها ضد فوتبال بازی می‌كنند

مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: عرب‌ها ضد فوتبال بازی می‌كنند و ممكن است در خانه خود برای جبران دور رفت به بازی ناجوانمردانه روی بیاورند.

سید مهدی سیدصالحی خاطر نشان كرد: آنها در دیدار رفت تنها در 10 دقیقه نیمه دوم كه تك گل خود را وارد دروازه سپاهان كرده بودند حرفی برای گفتن داشتند و در مابقی لحظات یك شكست خورده خنثی به حساب می‌آمدند.

وی اضافه كرد: به هر ترتیب شرایط برای سپاهان آسانتر است و ما می‌توانیم در كنار ارائه یك بازی تهاجمی نتیجه دور رفت را حفظ كنیم و حتی با یك تساوی پس از 14 سال انتظار راهی فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شویم.

مطالب مرتبط:

تماشای رایگان دیدار سپاهان و الوحده برای ایرانی ها