تبیان، دستیار زندگی
"زوران جورجوویج" سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان رسما بركنار شد. ....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جورجوویچ سومین قربانی لیگ برتر

جورجوویچ سومین قربانی لیگ برتر

"زوران جورجوویج" سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان رسما بركنار شد.

جورجوویچ پس از شكست 3 بر 2 ذوب آهن برابر ابومسلم خراسان در هفته‌ی دهم لیگ برتر و پس از جمع بندی نهایی باشگاه ذوب آهن اصفهان از سرمربی گری این تیم بركنار شد.

جورجوویج پیش از دیدار هفته‌ی دهم نیز در نشست هیات مدیره باشگاه ذوب آهن حضور یافته و از عملكردش دفاع كرده بود و هیات مدیره نیز پیش شرط‌هایی را برای ادامه‌ی حضور جورجوویچ مدنظر قرار داده بود كه ظاهرا شكست این تیم مقابل ابومسلم مدیریت ذوب آهن را بر آن داشته است تا برای همیشه عذر جورجوویچ را بخواهد.

خاتون آبادی، مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با تایید این خبر گفت:‌ جورجوویج بركنار شده و دیگر سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان نیست.

وی گفت: "جمشید رشیدی" دستیار جورجوویچ رسما هدایت تیم را بر عهده گرفت است.

سرمربی ذوب آهن سومین سرمربی اخراجی لیگ برتر فوتبال ایران است.

جورجوویچ مدیر تیم های پایه ذوب آهن

مسئولان باشگاه ذوب آهن در نظر دارند از وجود زوران جورجوویچ در تیم های پایه باشگاه استفاده کنند.

مسئولان باشگاه ذوب آهن قصد ندارند قرارداد جورجوویچ را فسخ کنند و تصمیم برآن دارند تا از وجود وی در سمت مدیر تیم های پایه باشگاه استفاده کنند.

در اولین نشست سعید آذری با زوران جورجوویچ خواسته مسئولان باشگاه با وی در میان گذاشته می شود و در صورت تمایل وی همکاری تازه ای بین این مربی صربستانی و باشگاه ذوب آهن آغاز خواهد شد.

پس از برکناری زوران جورجوویچ دستیار وی جمشید رشیدی مسئولیت تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان را بر عهده گرفته است.

آذری: مشکلات فرهنگی دلیل برکناری جورجوویچ بود

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: هیئت مدیره باشگاه پس از برکناری زوران جورجویچ به دلیل مشکلات فرهنگی، طی روزهای آتی تشکیل جلسه می دهد و سرمربی جدید تیم را انتخاب می کند.

سعید آذری ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: باشگاه ذوب آهن درابتدای این فصل از رقابت ها برای موفقیت درعرصه لیگ، سه محور را ترسیم کرده بود که در هیچکدام از این محورها توفیق چندانی نداشت. به هر حال این تغییرات درتیم ما ایجاد شده که نتیجه مطلوب درپی داشته باشد و امیدواریم در ادامه به هدفی که می خواهیم برسیم.

وی افزود: اولین هدف ما تزریق خون تازه بود که با توجه به حضور بازیکنان مستعد در تیم های پایه، عملی شدن این موضوع چندان دور از دسترس نبود. با این حال حضور بازیکنان جدید در تیم، مقاومت هایی را از سوی قدیمی ها در پی داشت که از مربی تیم خواستیم این موضوع را با همدلی حل و فصل کند. به هر حال مربی می بایست با درایت خود این شرایط را تعدیل می کرد. ضمن اینکه در بحث اختلاف فرهنگی هم باید مشکلات برطرف می شد و سطح اختلاف به حداقل می رسید که این اتفاق نیفتاد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در ادامه اظهار داشت: در بعد مسائل فنی نسبتا موفق بودیم. با این حال در دو بخش همدلی بازیکنان و اختلاف فرهنگی به نتیجه نرسیدیم و تصمیم به تغییر جورجویچ مربی تیم گرفتیم. در این اختلاف فرهنگی که با جورجوویچ داشتیم نتوانستیم فاصله را به حداقل برسانیم. به همین خاطر تصمیم به جدایی گرفتیم.

آذری در پایان گفت: ما در جلسه ای که این هفته با حضور هیئت مدیره ذوب آهن برگزار می کنیم در خصوص سرمربی این تیم تصمیم گیری می کنیم با این حال تا این لحظه با هیچ گزینه ای صحبت نکرده ایم.

مطالب مرتبط :

عزیزی از ابومسلم جدا شد