تبیان، دستیار زندگی
حجت‌الاسلام امیری با اشاره به راه‌اندازی اینترانت تبیان در 10 مسجد محوری شهر بیرجند خاطرنشان کرد: در راستای گسترش اطلاعات تبیان در سراسر مساجد این استان،30 مسجد در سطح استان به یک دستگاه کامپیوتر، لوازم جانبی و نرم افزار مجهز شده‌اند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بیش از 90 هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی  استفاده کرده اند

بیش از 90 هزار نفر از اینترانت تبیان خراسان جنوبی  استفاده کرده اند

مسئول شبكه تبیان اداره کل تبلیغات خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه اول سال جاری بیش از 90 هزار نفر از اینترانت تبیان استفاده كرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن امیری با بیان این مطلب افزود: عرضه رایگان خدمات اینترانت، انطباق آن با مسایل و شئونات اسلامی و تخصصی بودن اطلاعات در حوزه‌های مختلف از مهمترین عوامل گرایش کاربران در استفاده از این سایت است.

این مقام مسئول خاطرنشان كرد: اطلاعات در این سایت برای هر سن و گرایش به صورت آنلاین و جوان‌پسند وجود دارد و همین موضوع موجب شده که 90درصد از کاربران این سایت جوانان باشند.

وی از افزایش 100 درصدی پهنای باند اینترانت و اینترنت تبیان در این استان خبر داد و افزود: با توجه به درخواست‌های مسئولان شهرستان‌های استان، تلاش می‌شود در صورت تأمین اعتبار، اینترانت و سایت در دیگر شهرستان‌های استان نیز راه‌اندازی شود.

حجت‌الاسلام امیری با اشاره به راه‌اندازی اینترانت تبیان در 10 مسجد محوری شهر بیرجند خاطرنشان کرد: در راستای گسترش اطلاعات تبیان در سراسر مساجد این استان،30 مسجد در سطح استان به یک دستگاه کامپیوتر، لوازم جانبی و نرم افزار مجهز شده‌اند.

مسئول شبكه تبیان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از ارائه خدمات اینترانت تبیان رایگان در نمایشگاه قرآنی خبر داد و گفت: این اقدام با نصب چهار سیستم کامپیوتر در محل نمایشگاه و به منظور تبلیغ اینترانت تبیان،و سایت و آشنایی خانواده‌ها با این شبکه و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مردم در خصوص این سایت صورت گرفته است.

منبع:

تبیان خراسان جنوبی

مطالب مربوط به استان:

زعفران قاینات(1)

زعفران قاینات(2)

مسجدی با قدمت 1100 ساله

معرفی اجمالی استان خراسان جنوبی