تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی شن سا ساوه از کناره گیری تیم فوتسال این ..........
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کناره گیری قهرمان فوتسال آسیا از رقابت های داخلی

کناره گیری قهرمان فوتسال آسیا از رقابت های داخلی

مدیرعامل باشگاه فرهنگی- ورزشی شن سا ساوه از کناره گیری تیم فوتسال این باشگاه از لیگ برتر خبر داد.

محمد مرتضوی نژاد گفت: چهار سال است حرف اول فوتسال ایران را می زنیم ولی در این مدت عده ای قصد به زمین زدن تیم شن سا را داشته اند و این افراد بالاخره به آرزوی چندساله خود رسیدند.

وی ادامه داد: در این 4 سال، شن سا 2 بار قهرمان لیگ برتر فوتسال شده ویک سال هم به مقام سوم دست یافت، درمیادین بین المللی هم 2 بار درجام باشگاههای آسیا و تورنمنت بین المللی پرتغال افتخار آفرینی کردیم، ولی دراین مدت آقایان حتی یک تشکر خشک وخالی از ما نکردند، سال گذشته قبل از شروع لیگ کمیته ی فوتسال از تمامی تیم های شرکت کننده مبلغی را برای اهداء جوایز به تیم های برتر فصل دریافت کرد، ولی در پایان فصل نه تنها یک ریال به قهرمان لیگ داده نشد، بلکه مدال هایی را که بازیکنان شن سا دادند، آرم فدراسیون فوتبال را هم نداشت.

کناره گیری قهرمان فوتسال آسیا از رقابت های داخلی

مدیرعامل باشگاه شن سا در ادامه از زحمات سرمربی برزیلی تیم فوتسال شن سا تقدیر کرد و گفت: "ساویو سوسا" در چند سال اخیر زحمات زیادی برای فوتسال ایران کشیده است، ولی این رسم برخورد با این مربی نبود.

مرتضوی نژاد افزود: کمیته ی فوتسال به جای اینکه مرتباً بازیکنان، مربیان ومسوولین تیم های مختلف را به کمیته انضباطی بکشاند، این مساله را ریشه یابی کند که چرا تیم های مطرحی چون پاس تهران، راه آهن ، بسیج شهرری ،پرسپولیس تهران ،تام ایران خودرو ، شن سا ساوه و .... پس از مدت کوتاهی از فعالیت در رشته فوتسال کناره گیری کردند.

وی افزود: اگر نگاهی به گذشته کشورهای صاحب نام فوتسال جهان ازجمله برزیل ،اسپانیا وایتالیا داشته باشیم، متوجه می شویم که این کشورها دارای تشکیلات مستقل وقدرتمند درفوتسال هستند، ولی متاسفانه درایران شخص رئیس کمیته ی فوتسال هم مخالف استقلال این رشته است.

مدیرعامل باشگاه شن سا همچنین خواستارتفکیک مسائل فوتسال از فوتبال شد وگفت: به اعتقاد من فوتسال نباید وابسته به فوتبال باشد، نباید فوتبالی ها فوتسال را اداره کنند و به اعتقاد من اگر این روند همچنان ادامه داشته باشد، بازهم شاهد نزول فوتسال ایران خواهیم بود.

مطالب مرتبط :

شن‌سا قهرمان اولین دوره مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا