تبیان، دستیار زندگی
nbsp; جهان به یاری مردم بم می شتابند استادان كاریكاتوریست معاصر جهان برای شركت در نمایشگاه بزرگ كاریكاتور به نفع زلزله زدگان بم اعلام آمادگی كردند. بر پایه همین گزارش، سید مسعود شجاعی طباطبایی، رئیس خانه كاریكاتور ایران با ا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی وهنری 16دیماه 1382

كاریكاتوریست های  جهان به یاری مردم بم می شتابند

استادان كاریكاتوریست معاصر جهان برای شركت در نمایشگاه بزرگ كاریكاتور به نفع زلزله زدگان بم اعلام آمادگی كردند.

بر پایه همین گزارش، سید مسعود شجاعی طباطبایی، رئیس خانه كاریكاتور ایران با اعلام این خبر افزود: پس از فراخوان بین المللی این خانه به هنرمندان كاریكاتوریست سراسر جهان، تعدادی آثار جهت شركت در نمایشگاهی به همین منظور به محل خانه كاریكاتور ارسال شده است.

او در ادامه، زمان برگزاری این نمایشگاه را اواسط بهمن ماه عنوان كرد و افزود: علاقه مندان جهت شركت در این نمایشگاه خیرخواهانه می توانند آثار خود را تا قبل از زمان برگزاری به آدرس خانه كاریكاتور ارسال كنند. شجاعی در پایان با اشاره به این كه تمامی جزییات آثار شركت كننده در این نمایشگاه همچون خریدار و محل نگهدای اثر هنری، پس از فروش آثار هنری حفظ خواهد شد؛ از اختصاص صفحات مخصوص به هنرمندان شركت كننده در نمایشگاه در سایت ایران كارتون خبر داد و تصریح كرد: تمامی شركت كنندگان ایرانی و خارجی این نمایشگاه، لوح ویژه شركت در این نمایشگاه را دریافت می كنند.