تبیان، دستیار زندگی
این بسته ارتقاء دهنده که با نام کامل Windows XP Service Pack 3 Beta Preview منتشر شده است و به گفته‌ی مایکروسافت آخرین بسته افزودنی برای ویندوز XP می‌باشد به عنوان بخشی از اصلاحاتی است که از سال 2001 تاکنون این شرکت مرتبآ برای این ویندوز سالخورده منتشر کر
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آخرین سرویس پک برای XP

آخرین سرویس پک برای XP

کمپانی مایکروسافت با ارسال ایمیلی به تمامی آزمایش کنندگان سرویس پک 1 آزمایشی ویندوز ویستا و ویندوز سرور 2008 به آنان اعلام کرد می توانند با مراجعه به اشتراک خود سرویس پک آزمایشی سوم ویندوز XP را نیز امتحان نمایند.

این بسته ارتقاء دهنده که با نام کامل Windows XP Service Pack 3 Beta Preview منتشر شده است و به گفته‌ی مایکروسافت آخرین بسته افزودنی برای ویندوز XP می‌باشد به عنوان بخشی از اصلاحاتی است که از سال 2001 تاکنون این شرکت مرتبآ برای این ویندوز سالخورده منتشر کرده است.

آنچه تا این زمان مشخص شده آن است که با نصب این بسته از نظر امکانات، قابلیت جدیدی به ویندوز XP افزوده نمی شود. همچنانکه ویندوز XP به پایان عمر خود نزدیک می شود، مایکروسافت با ارائه سرویس پک SP3 می خواهد به مشتریان خود بگوید که ویندوز آنها کماکان بروز و سرزنده است. لازم به یادآوری است که سرویس پک قبلی یعنی SP2 شامل بیش از صدها بروز رسانی امنیتی بود.

نگارش نهایی XP SP3 جهت ارائه در نیمه نخست سال 2008 میلادی برنامه ریزی شده است.

منبع:‌ وین بتا

مطالب مرتبط:

ویندوز xp به فراموشی سپرده می‌شود

Login خودكار در ویندوز xp

به مایكروسافت گزارش ندهید!

اصل کاری های ویندوز

نصب ویندوز xp بصورت خودكار و سریع