تبیان، دستیار زندگی
روز های پایانی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پر شور و هیاهو سپری می شود...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش روز بیست و چهارم غرفه تبیان

گزارش روز بیست چهارم غرفه تبیان

روز های پایانی پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پر شور و هیایو سپری می شود.

گزارش روز بیست چهارم غرفه تبیان

به گزارش تبیان در بیست و چهارمین روز از نمایشگاه قرآن چهره های شناخته شده سیاسی در آن حضور پیدا کردند و توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کردند. از چهره های شناخته شده سیاسی که روز گذشته در نمایشگاه قران حضور پیدا کردند می توان به آقایان  دری نجف آبادی،  دادستان کل کشور و حسینی سخنگوی وزارت امور خارجه اشاره کرد.البته فقط به بازدید گذرا از نمایشگاه قرآن پرداختند و فرصت حضور در غرفه تبیان را به دست نیاوردند.

گزارش روز بیست چهارم غرفه تبیان

اما تبیان همچون روز های گذشته میزبان مهمانان متفاوتی بود .حجت الاسلام فلاح، مدیر کل امور مجلس استان های سازمان تبلیغات اسلامی ، آقای اشعری، معاون ریاست جمهوری و رئیس کتابخانه ملی ایران و خوراکیان، معاون فرهنگی آستان قدس رضوی در غرفه تبیان حضور پیدا کردند و به بازدید از بخش های مختلف غرفه پرداختند.

گزارش روز بیست چهارم غرفه تبیان

از نکات قابل توجه غرفه تبیان در روز بیست و چهارم نمایشگاه قران حضور قاری برجسته آقای سیاف زاده در غرفه تبیان بود. قاری سیاف زاده به دعوت روابط عمومی موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در غرفه حضور پیدا کرد و ضمن بازدید از محصولات ارائه شده تبیان دقایقی را به تلاوت سوره نحل از قرآن کریم پرداخت که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

گزارش روز بیست چهارم غرفه تبیان

همکاران ما در روابط عمومی مصاحبه ای را  ترتیب داده بودند که به علت کمبود وقت در ساعات پایانی نمایشگاه ایشان نتوانستند پاسخگوی تمامی سوالات باشند.

روابط عمومی موسسه تبیان