تبیان، دستیار زندگی
بیست و یکمین روز از نمایشگاه قرآن در حالی پشت سر گذاشته شد که جمهیت زیادی برای بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به مصلی تهران(محل برگزاری نمایشگاه قرآن)رفته بودند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش بیست و یکمین روز غرفه تبیان

گزارش روز بیست و یکم غرفه تبیان

بیست و یکمین روز از نمایشگاه قرآن در حالی پشت سر گذاشته شد که جمهیت زیادی برای بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به مصلی تهران(محل برگزاری نمایشگاه قرآن)رفته بودند.

به گزارش تبیان در روز شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام گروه زیادی از علاقه مندان به بازدید از تازه ترین محصولات ارائه شده قرآنی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم پرداختند.

غرفه تبیان نیز در بیست و یکمین روز از نمایشگاه قرآن با استقبال کم نظیر بازدید کنندگان مواجه بود. انجمن های تخصصی تبیان این بار به وسیله انجمن دانش و فناوری نشستی را با حضور دکتر شهبازی برگزار کرد. موضوع مورد بحث این نشست پیرامون شباهت های انسان و کامپیوتر بود که توجه بازدید کنندگان و کاربران را به خود جلب کرد.

از دیگر نکات قابل توجه بیست و یکمین روز از نمایشگاه قرآن کریم حضور چهره های شناخته شده در غرفه تبیان بود.

گزارش روز بیست و یکم غرفه تبیان

کیومرث هاشمی، رئیس مرکز توسعه ورزش قهرمانی و سرپرست کنونی فدراسیون فوتبال در غرفه تبیان حاضر شد و از محصولات ارائه شده تبیان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دیدن کرد. هاشمی در دیداری که از غرفه تبیان به عمل آور با شیوه فعالیت سایت تبیان نیز آشنایی پیدا کرد.

گزارش روز بیست و یکم غرفه تبیان

از دیگر مهمانان غرفه تبیان در روز بیست و یکم نمایشگاه بین المللی قرآن کریم آقای حقیقت، معاون حراست سازمان تربیت بدنی بود که ضمن بازدید از غرفه تبیان با بخش های مختلف سایت تبیان آشنایی پیدا کرد و پس از آن به عضویت در تبیان در آمد.

گزارش روز بیست و یکم غرفه تبیان

دیگر مهمان غرفه تبیان در این روز آقای جودکی مسئول انفورماتیک سازمان صدا و سیما بود که خواستار همکاری های بیشتر تبیان با سازمان صدا و سیما شد.

روابط عمومی موسسه تبیان