تبیان، دستیار زندگی
یگر گوشه ای از احساسات پاك مردم خوب كشورمان را دیدیم. ایران زمین با داشتن چنین مردمان پر احساسی به خود می بالد. عصر چهارشنبه گلریزان فوتبال در حسینیه ارشاد برگزار شد. از 2 عصر تا 8 شب حسینیه ارشاد پر بود از آدمهایی كه برای عش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ایران زمین به خود می بالد

دیروز بر دیگر گوشه ای از احساسات پاك مردم خوب كشورمان را دیدیم. ایران زمین با داشتن چنین مردمان پر احساسی به خود می بالد. عصر چهارشنبه گلریزان فوتبال در حسینیه ارشاد برگزار شد. از 2 عصر تا 8 شب حسینیه ارشاد پر بود از آدمهایی كه برای عشق ورزیدن به هموطنان خود سرمای زمستانی را به جان خریدند و ساعتها محفل گلریزان فوتبال را گرم نگه داشتند.

برخورد سلطان با كوه!

تیم پروین خیلی زود به محل آمد. این تیم پس از صعود از گروهش بلافاصله پس از بازگشت از مریوان به حسینیه ارشاد آمد تا سهمی در این همیاری ملی داشته باشد. زمانی كه پروین و تیمش به حسینیه ارشاد آمده بودند یك اتفاق جالب افتاد. علی انصاریان بازیكن جدید تیم سایپا كه مدتی بود به خاطر یك دستگاه پرشیا با علی پروین اختلافاتی پیدا كرده بود، مدیرعامل تیم آذربایجان را دید. برخورد پروین و انصاریان و دست دادن و روبوسی كردن این دو نفر مراسم گلریزان را دقایقی تحت تاثیر قرار داد. ای كاش این دو نفر كوتاه می آمدند و یك دستگاه پرشیا را به مردم زلزله زده بم تقدیم می كردند!

همه بودند

دادكان، دانشور و نوآموز به عنوان مسئولان فدراسیون در این گلریزان حضور داشتند.

از دیگر چهره های ورزشی كه در این مراسم حضور پیدا كردند، هاشمی مدیرعامل سایپا، دادرس مدیرعامل پیكان، غمخوارمدیرعامل پرسپولیس، جیووانی می سرمربی سایپا، بگوویچ سرمربی پرسپولیس، امیرعابدینی، همایون بهزادی، فرامرز ظلی و... بودند.

شیطنت های عزیززاده

بازیكنان تیم ملی المپیك پس از پایان تمرین خود راهی حسینیه ارشاد شدند. ملی پوشان امید با لباسهای یكدست به همراه مایلی كهن و فریادشیران در محل حضور پیدا كردند و دقایقی در كنار مردم قرار گرفتند.

ملی پوشان كشورمان مبلغ 5/12 میلیون ریال كمك نقدی كردند. در میان این بازیكنان حمید عزیززاده شلوغ تر از بقیه بوده و مدام شیطنت می كرد.

غمخوار و مشاورانش!

ملاقات های زیادی در این گلریزان اتفاق افتاد. اكبرغمخوار در كنار تنی چند از مسئولان باشگاه پرسپولیس و مشاورانش در این مراسم حاضر بودند كه برخورد غمخوار و سازگار نژاد در این گلریزان جالب بود. اكبر غمخوار حدود 10 دقیقه صحبت هایی با سازگار نژاد یكی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس رد و بدل كرد و بعد از آن نیز چند دقیقه ای با جواد كاظمیان گپ زد!

قرمز و آبی هم آمدند

بازیكنان استقلال و پرسپولیس نیز در این گلریزان حاضر بودند. بازیكنانی مثل گل محمدی، پیروانی، دایی، سلمانی، شیری، باهنر، استیلی، میناوند، فكری، برومند، منصوریان، فاطمی و قاسمی هر یك دقایقی در این مراسم حضور پیدا كردند و مقابل دوربین های تلویزیونی برای مردم صحبت كردند. واحدی، خیابانی، كاویانی و میرزایی از مجریان و گزارشگران این مراسم بودند.

محبوبیت قلعه نوعی!

حدود ساعت 7 عصر امیرقلعه نوعی به همراه مرفاوی و عباسی در محل حضور پیدا كردند.

به محض ورود قلعه نوعی مردم شروع به تشویق او كردند گویا محبوبیت قلعه نوعی از بقیه حاضران بیشتر بود چون وقتی او از حسینیه ارشاد خارج شد حدود نیمی از جمعیت دنبال او را به افتادند و حتی تا دقایقی اجازه ندادند اتومبیل او راه بیفتد.