تبیان، دستیار زندگی
دگان؛ آبی‌پوشان در حسینه‌ ارشاد حضور یافتند بگوویچ و قلعه نوعی منتخب استقلال و پرسپولیس را هدایت می‌كنند. مسوولان و بازیكنان تیم استقلال، صبحدوشنبه با حضور دو ساعته خود در حسینیه‌ی ارشاد ضمن اعطای كمك‌های خود با مصیبت دیدگان ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همدردی جامعه‌ی ورزش با زلزله زدگان؛

آبی‌پوشان در حسینه‌ ارشاد حضور یافتند

بگوویچ و قلعه نوعی منتخب استقلال و پرسپولیس را هدایت می‌كنند.

مسوولان و بازیكنان تیم استقلال، صبحدوشنبه با حضور دو ساعته خود در حسینیه‌ی ارشاد ضمن اعطای كمك‌های خود با مصیبت دیدگان زلزله‌ی بم اعلام همدردی كردند.

در این مراسم مدیرعامل، اعضای هیات مدیره‌ و معاونین، پیشكسوتان، كادر فنی، بازیكنان و نیز هواداران و اعضای كانون هواداران باشگاه استقلال حضور داشتند و با اعطای كمك‌های نقدی و غیرنقدی خود، موجب حضور جمعیت انبوهی از طرفداران این تیم در حسینیه‌ی ارشاد شدند.

دكتر قریب مدیرعامل باشگاه استقلال، در این باره به ایسنا گفت: زلزله‌ی بم فاجعه‌ی عظیمی است كه باعث تاثر و تاسف جامعه‌ی ورزش خصوصا فوتبال شده است. مسوولان باشگاه استقلال نیز با حضور در حسینیه‌ی ارشاد ضمن یاری رساندن به عزیزان و بازماندگان زلزله‌ی بم، ورزشگاه مرغوبكار را به مدت 5 روز برای جمع‌آوری كمك‌های مردمی اختصاص داده است.

وی همچنین با قدردانی از اقدامات رییس فدراسیون فوتبال، افزود: فدراسیون فوتبال در برنامه‌ی دیگری كه برای روز چهارشنبه پیش بینی شده از ساعت 2 تا 7 بعداز ظهر، از همه‌ مدیران عامل و مسوولان باشگاهی برای حضور در حسینیه‌ ارشاد دعوت كرده است كه در این مراسم نیز همه‌ی مسوولان تیم حضور خواهند داشت.

همچنین ساعدی قائم مقام باشگاه استقلال نیز با ابراز تاسف از فاجعه‌ی اخیر در شهر بم، در مورد حضور دو ساعته‌ی دست‌اندركاران این تیم در حسینیه‌ی ارشاد، به ایسنا گفت: حضور پرشور جمعیت مشتاق در كنار بازیكنان و مسوولان تیم بسیار چشمگیر بود كه جای بسی شكرگزاری دارد.

وی در ادامه از بازیكنان دو تیم، استقلال و پرسپولیس درخواست كرد تا در روز جمعه در قالب یك تیم با وحدت ورزشی تعهد انسانی خود را به نحواحسن به همنوعان و هموطنانشان ابراز كنند.

ساعدی اضافه كرد: منتخب استقلال و پرسپولیس، در یك نیمه توسط قلعه نوعی و در نیمه‌ی دیگر توسط بگوویچ رهبری خواهد شد، لذا از طرفداران هر دو باشگاه درخواست می‌كنیم در یك حركت بشردوستانه این بار با حس نوع‌دوستی و در یك وحدت ورزشی حضور چشم‌گیری داشته و این حركت خود را تاریخی نمایند.

عواید حاصل از دیدار تیمهای استقلال و اشتوتگارت به بازماندگان زلزله‌ اختصاص می‌یابد

عواید حاصل از بازی تیم‌های فوتبال استقلال تهران و اشتوتگارت آلمان به بازماندگان زلزله‌ی بم اختصاص می‌یابد.

با هماهنگی مسوولان دو باشگاه استقلال و اشتوتگارت با «مرسدس بنز» حامی مالی سفر استقلال به آلمان، مقرر شد عواید حاصل از بازی دوستانه‌ی این دو تیم به زلزله‌زدگان بم اختصاص یابد.

لازم به ذكر است تیم فوتبال استقلال دهه‌ی اول بهمن ماه امسال به مدت یك هفته در اشتوتگارت آلمان اردو خواهد زد و در جریان این اردو یك دیدار دوستانه با تیم فوتبال اشتوتگارت برگزار خواهد كرد.

ناصر حجازی درون دروازه تیم منتخب می‌ایستد

تیم فوتبال منتخب استقلال اهواز و فولاد خوزستان، روز جمعه به منظور همیاری و كمك به زلزله‌زدگان بم، رویاروی تیم هنرمندان قرار می‌گیرد.

هدایت تیم منتخب استقلال اهواز و فولاد خوزستان را ناصر حجازی و لوكا بوناچیچ برعهده خواهند داشت. همچنین ناصر حجازی سرمربی تیم استقلال اهواز به مدت 15 دقیقه در درون دروازه‌ی تیم منتخب می‌ایستد.

فرهاد مجیدی:

برای بازی در روز جمعه آماده ام

حادثه تاسف بار بم دل هر ایرانی را به درد می آورد و وظیفه ما است كه با تمام توان برای كمك به این عزیران تلاش كنیم.

فرهاد مجیدی ملی پوش ایرانی باشگاه الوصل امارات با بیان مطلب فوق ،افزود: من نیزبه همراه ایرانیان مقیم دبی درمراسمی كه به همین منظور درمحل بیمارستان ایرانیان این شهربرگزار شد، شركت كرده وهدایای خود را به مسوولان حاضردر محل تقدیم كردم وتا پایان مراسم نیزدرآنجا حضورداشتم تا بتوانم دراین حركت انسانی نقش كوچكی داشته باشم.

مجیدی درادامه یادآورشد: نكته جالب برای من دراین قضیه كمكهایی بود كه ازجانب خارجی های مقیم دبی صورت گرفت وآنها با ابرازعلاقه دراین اقدام خداپسندانه حضوری فعال داشتند.

وی درپایان خاطرنشان كرد: بااینكه ازمن برای حضوردربازیهای روزجمعه دعوتی نشده اما دوست دارم تا دراین حركت ملی حاضر باشم وبا حضورخود دینم را به مردم داغداربم ادا نمایم واگرازمن دعوت شود با كمال میل خواهم پذیرفت.