تبیان، دستیار زندگی
ه خبر است؟ احمدرضا عابدزاده دروازه بان و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که عصر روز یکشنبه با جمع آوری کمک های نقدی وغیر نقدی با اتومبیل شخصی خود راهی بم شده بود، رأس ساعت 4 بامداد دوشنبه وارد شهر کرمان شد و پس از چند ساعت ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عابدزاده : باورم نمی شود اینجا چه خبر است؟

احمدرضا عابدزاده دروازه بان و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که عصر روز یکشنبه با جمع آوری کمک های نقدی وغیر نقدی با اتومبیل شخصی خود راهی بم شده بود، رأس ساعت 4 بامداد دوشنبه وارد شهر کرمان شد و پس از چند ساعت استراحت کرمان را به مقصد منطقه زلزله زده بم ترک کرد.

با احمدرضا عابدزاده در حالی که حوالی ماهان بود و پشت ترافیک سنگین محور کرمان- بم قرار داشت، ارتباط برقرار کردیم که با اظهار تأسف از آنچه که از نزدیک مشاهده می کرد، گفت:" عمق فاجعه خیلی بالاتر از آن است که دورادور می شنویم. هر طرف جاده ها را که نگاه می کنی، مردم ماتم زده را می بینی. همه مشکی پوشیده اند و گریه می کنند. من واقعاً باورم نمی شود اینجا چه خبر است. شرایط خیلی تلخی است."

عابدزاده در حالی که همه مسؤولان را به کمک دامنه دار به مردم داغدیده بم دعوت می کرد، افزود:" من نمی توانم خیلی کمک کنم. فقط آمده ام اینجا که این وسایل را به دست چند نفر برسانم. امیدوارم این کمک های مسؤولان هم مقطعی نباشد و همین طور ادامه بدهند."

سنگربان نامی فوتبال ایران همچنین خاطرنشان کرد:" باید همه دست به دست هم بدهیم تا زندگی دوباره یی را برای بازماندگان این حادثه مهیا کنیم. هر چند این کار سختی است اما کوچکترین کمکی به این مردم هم بر همه مردم واجب است. "