تبیان، دستیار زندگی
این روزها دو بازیكن خوب ما در كشور آلمان و لیگ بوندسلیگا می درخشند ، مهدی مهدوی كیا كه چندی پیش بعنوان بهترین بازیكن آسیا در سال2003 انتخاب شد و دیگری وحید هاشمیان مهاجم محجوب و گلزن تیم بوخوم كه اینك با11 گل در رده سوم گلزن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

وحید هاشمیان در تبیان

این روزها دو بازیكن خوب ما در كشور آلمان و لیگ بوندسلیگا می درخشند ، مهدی مهدوی كیا كه چندی پیش بعنوان بهترین بازیكن آسیا در سال2003 انتخاب شد و دیگری وحید هاشمیان مهاجم محجوب و گلزن تیم بوخوم كه اینك با11 گل در رده سوم گلزنان لیگ معتبر بوندسلیگا قرار گرفته است .

بوخوم این فصل با درخشش وحید هاشمیان توانسته است مكان پنجم جدول را ازآن خود كند . هاشمیان كه بخاطر تعطیلات ژانویه ، در ایران به سر می برد بنا به دعوت بخش ورزشی تبیان ساعت14 روز چهارشنبه مورخ82/ 10/ 3 به موسسه فرهنگی – اطلاع رسانی تبیان آمد و هنگام ورود به موسسه مورد استقبال مسئول بخش ورزشی سایت قرا گرفت .

در ابتدا مسئول بخش ورزشی توضیحاتی را در مورد چگونگی سایت برای آشنایی بیشترهاشمیان بیان كرد. هاشمیان كه به همراه یكی از دوستان ایرانی اش كه مقیم آلمان است در این دیدار صمیمانه حضور پیدا كرده بود، ضمن تمجید از امكانات و خدمات سایت ، گفت : من هم از امروز یكی از كاربران پر و پا قرص سایت تبیان می شوم و سعی می كنم در مسابقات آن هم شركت كنم . همچنین در آلمان ، استفاده از این سایت خوب و جامع را به تمامی دوستان و ایرانیان مقیم آلمان پیشنهاد می كنم .

همچنین در ادامه ، دكترعلیرضا طالب پور مدیر عامل محترم موسسه تبیان در جلسه حضوریافتند و ضمن خوش آمدگویی به هاشمیان از اهداف موسسه و خدماتی كه در آینده ای نزدیك در اختیار كاربران گرامی قرار خواهد گرفت ، صحبت كردند. دراین جلسه صمیمی و دوستانه، هاشمیان با اشاره به وضعیت خود و تیم بوخوم در جدول اظهار امیدواری كرد تا بیش از این در فوتبال آلمان بدرخشد و موجب افتخار ایران شود . در این جلسه هدایایی به رسم یادبود از سوی دكتر طالب پور به وحید هاشمیان اهدا شد.

همچنین هاشمیان دفتریادبود میهمانان تبیان را امضا كرد.

در پایان هاشمیان با حضور قسمتهای مختلف سایت از نزدیك با فعالیتها آشنا شد . هاشمیان با حضور در مجتمع آموزشی تبیان از خدمات و امكاناتی كه این قسمت ارایه می كند و یادگیری دروس دانش آموزان را فراهم نموده است اظهار رضایت كرد و گفت : بخش آموزشی ، بسیار جالب است و من حتماً به ایرانیان مقیم آلمان كه دوست دارند دروس ایرانی و فارسی را فراگیرند استفاده از این سایت را توصیه می كنم .

هاشمیان پس از آن از قسمتهای فنی ، بازرگانی ،  ادبی و هنری دیدن كرد . درپایان هاشمیان با حضور در بخش ورزشی با نحوه فعالیت این بخش آشنا شد و حتی دقایقی خود، پشت رایانه  نشست و این بخش را مورد بررسی قرار داد .

نما آهنگ رضازاده و عكس هفته از جمله بخشهایی بود كه هاشمیان آنها را ستود. همچنین لازم به ذكر است كه هاشمیان در این دیدار120 دقیقه ای ، مصاحبه ای را انجام داده است كه این گفتگو تقدیم می گردد.